POLSAD
Autoryzowany Importer w Polsce
ul. Holenderska 14
99-300 Kutno
tel. +48 24 721 40 98
dystrybucja@polsad.net.pl

Od momentu rozpoczęcia produkcji wózków widłowych ponad pół wieku temu firma Nissan Forklift – obecnie UniCarriers – projektuje i produkuje wysokowydajne oraz innowacyjne urządzenia do przeładunku towarów. UniCarriers tworzy doskonałą mieszankę japońskiej jakości i technologii, szwedzkiego designu i ergonomii oraz europejskiego ducha innowacyjności w przemyśle środków transportu magazynowego.

UniCarriers oferuje pełną gamę urządzeń do przeładunku towarów, takich jak:

  • spalinowe wózki widłowe z silnikami LPG, CNG i Diecel od 1,5 do 10 ton;
  • trzy i czterokołowe wózki widłowe elektryczne od udźwigu od 1,25 do 3,5 ton;
  • urządzenia techniki magazynowej (unoszące, podnośnikowe, kompletacyjne i wysokiego składowania).

Od sierpnia 2012 autoryzowanym importerem wózków widłowych UniCarriers jest firma POLSAD Jacek Korczak, która od 2000 roku była dealerem marki Nissan Forklift, szczycąc się najlepszymi wynikami sprzedaży w całej sieci. We współpracy z naszymi dealerami zapewniamy klientom najlepsze doradztwo przy wyborze maszyn, jak i fachowe wsparcie techniczne w trakcie eksploatacji.

Profesjonaliści zasługują na profesjonalną obsługę.

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.