POLSAD
Autoryzowany Importer w Polsce
ul. Holenderska 14
99-300 Kutno
tel. +48 24 721 40 98
dystrybucja@polsad.net.pl

Od momentu rozpoczęcia produkcji wózków widłowych ponad pół wieku temu firma UniCarriers - dawniej marka Nissan Forklift - projektuje i produkuje wysokowydajne oraz innowacyjne urządzenia do przeładunku towarów. UniCarriers tworzy doskonałą mieszankę japońskiej jakości i technologii, szwedzkiego design’u i ergonomii oraz europejskiego ducha innowacyjności w przemyśle środków transportu magazynowego.

UniCarriers oferuje pełną gamę urządzeń do przeładunku towarów jak:

  • spalinowe wózki widłowe z silnikami LPG, CNG i Diesel od 1,5 do 10,0 ton;
  • trzy i czterokołowe wózki widłowe elektryczne o udźwigu od 1,25 do 3,5 ton;
  • urządzenia techniki magazynowej (unoszące, podnośnikowe, kompletacyjne i wysokiego składowania).

Autoryzowanym importerem wózków widłowych UniCarriers w Polsce jest firma POLSAD Jacek Korczak (dawniej czołowy dealer marki Nissan Forklift), która obecnie posiada 14 dealeróww całym kraju. We współpracy z naszymi dealerami zapewniamy klientom najlepsze doradztwo handlowe przy wyborze maszyn, jak i fachowe wsparcie techniczne w trakcie eksploatacji. Profesjonaliści zasługują na profesjonalną obsługę.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.