Toyota Material Handling Polska
Sp. z o.o.
ul. Potockiego 1A
96-313 Jaktorów

Telefoniczne Centrum
Obsługi Klienta:
801 366 900
info@pl.toyota-industries.eu

Toyota Material Handling jest częścią Toyota Industries Corporation – grupy obejmującej 17 korporacji działających w pięciu branżach. Wraz z Toyota Material Handling International oraz oddziałami w Ameryce Północnej, Chinach i Japonii, staramy się dostarczać naszym klientom sprzętu do transportu wewnętrznego, który pozwala im na optymalizację prowadzonej działalności.

Jesteśmy europejską firmą posiadającą zakłady produkcyjne w Szwecji (Mjölby), Francji (Ancenis) oraz we Włoszech (Bolonia) – wytwarzają one ponad 95% naszych wózków. Dzięki temu możemy zaoferować klientom szeroką gamę wyposażenia magazynowego i wózków widłowych z przeciwwagą, które są budowane z uwzględnieniem standardów jakościowych określonych w filozofii Toyota Production System (TPS).

Oprócz Centrali w Jaktorowie posiadamy oddziały zlokalizowane w Gdańsku, Katowicach, Wrocławiu i Poznaniu.

Toyota Material Handling Polska oferuje produkty, rozwiązania i usługi dla wszystkich klientów, którzy w swojej działalności korzystają ze sprzętu do transportu wewnętrznego.

W naszej ofercie posiadamy:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.