Lemarpol Wózki Widłowe Sp. z o.o.
32-640 Zator
ul. S. Staszica 21
kontakt: Daniel Świątek
tel. +48 691 500 215
daniel@lemarpol.pl

Rodzinna firma „Lemarpol Wózki Widłowe” to obecnie jeden z największych w Polsce importerów wózków widłowych z rozbudowaną siecią serwisową.

Dzięki koncentracji na wysokiej jakości i niezawodności oferowanych urządzeń, przez 25 lat istnienia, przekonaliśmy do siebie ponad 5 tysięcy klientów. W 2014 roku przenieśliśmy główną działalność do nowej siedziby w Zatorze. W tym czasie uzyskaliśmy również status dealera renomowanej marki MANITOU, dzięki czemu nasza oferta wzbogaciła się o nowe maszyny i urządzenia tej marki. W związku z dalszym dynamicznym rozwojem firmy, rozpoczęliśmy kolejne prace związane z rozbudową warsztatu oraz zaplecza magazynowego.

W bieżącej ofercie posiadamy ponad 500 sztuk podnośników, co ułatwia zrealizowanie w krótkim czasie każdego, nawet nietypowego zamówienia. Tak szeroka i zróżnicowana oferta, jak również elastyczność, pozwala zaspokoić właściwie każdą potrzebę klienta. Na oferowany sprzęt udzielamy każdorazowo gwarancji, w zależności od roku produkcji, nawet do 60 m-cy. Zakupione urządzenia są dostarczane w każde miejsce na terenie Polski specjalistycznym transportem. Zapraszamy!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.