Camso Polska S.A.
ul. Trakt Brzeski 35
05-077 Warszawa
tel. +48 22 783 17 87
tel. +48 22 783 35 89
tel. +48 22 783 35 90
fax +48 22 783 35 82
biuro@camso.co

Camso, dawniej Camoplast Solideal, jest światowym liderem w dziedzinie projektowania, wytwarzania i dystrybucji opon do pojazdów pozadrogowych (Off-The-Road), felg przemysłowych, gąsienic gumowych i systemów gąsienicowych na potrzeby transportu wewnętrznego, budownictwa, rolnictwa i sportów motorowych. Grupa zatrudnia na świecie ponad 7500 pracowników, którzy w 100% angażują swój wysiłek w 11% światowego rynku opon i gąsienic (OTR). Prowadzi cztery własne centra badawczo-rozwojowe i 23 zakłady produkcyjne w Ameryce Północnej i Południowej, Europie oraz Azji. Camco jest dostawcą na pierwsze wyposażenie (OEM) do wiodących producentów maszyn i urządzeń, a dodatkowo poprzez swoją sieć sprzedaży w ponad 100 krajach świata prowadzi dystrybucję produktów na rynku wtórnym, w 27 przez własne spółki handlowe, w tym w Polsce.

Camso Polska S.A. jest oddziałem Camso z siedzibą w Kanadzie. Firma działa w Polsce od 1997 r. , oferując pełną gamę opon pneumatycznych, superelastycznych opasek amortyzujących do wózków widłowych i urządzeń transportu wewnętrznego, a także opony i gąsienice gumowe do maszyn budowlanych i drogowych. Dodatkowo świadczy usługi w zakresie produkcji felg na indywidualne zamówienie do wózków widłowych, maszyn budowlanych oraz wypełniania opon pneumatycznych elastomerem. Oferuje również mobilne i stacjonarne usługi serwisowe w zakresie montażu opon pełnych na felgi o średnicy od 8’’ do 33’’.

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.