STILL Polska
Centrala Poznań
ul. Składowa 6
Żernik
62-023 Gądki
tel. +48 61 66 86 100
fax +48 61 66 86 189
info@still.pl

STILL jest dostawcą rozwiązań intralogistycznych z historią sięgającą 1920 roku. Początkowo świadcząc usługi serwisowania silników elektrycznych, firma szybko rozpoczęła ich produkcję na własną rękę, by w latach 40. wzbogacić asortyment o napędzane nimi pojazdy transportowe.

Przedsiębiorstwo zapewnia dziś kompleksowe zaopatrzenie w wózki widłowe i paletowe, ciągniki, regały oraz systemy automatyzacji i informatycznego wsparcia zarządzania flotą transportu wewnętrznego. Stanowiąc część globalnej grupy KION, wraz z partnerami STILL jest w stanie od podstaw tworzyć zindywidualizowane zestawy transportowe i zaawansowane, całościowe systemy pojazdów autonomicznych.

Zatrudniając w skali globu 9000 osób, z czterema zakładami produkcyjnymi i licznymi spółkami zależnymi – od Brazylii po Rosję – Grupa STILL jest jednym z wiodących dostawców sprzętu intralogistycznego na świecie. Jednym z silników napędzających jej sukces w Europie Środkowej jest działająca od 1995 r. firma STILL Polska. Przedsiębiorstwo stawia na kompleksową obsługę klientów w naszym kraju, zapewniając doradztwo, serwis 24/7, wynajem krótko i długoterminowy oraz renowację wózków używanych. Zyskująca na znaczeniu częścią oferty są dziś pojazdy wyposażone w nowoczesne litowo-jonowe baterie trakcyjne. W technologii Li-lon dostępne są niemal wszystkie wózki STILL, a coraz większa grupa klientów przekonuje się w swoich magazynach o płynących z niej korzyściach.

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.