Zeppelin Polska Sp. z o.o.

Kajetany, ul. Klonowa 10

05-830 Nadarzyn

+48 22 566 47 00

biuro@zeppelin-polska.com

www.zeppelin.pl

Zeppelin Polska Sp. Z o.o.

Tworzymy rozwiązania, które maksymalizują zdolność produkcyjną naszych klientów i redukują koszty operacyjne, posiadamy ponad 25 lat doświadczenia w dostarczaniu, wynajmowaniu i serwisowaniu sprzętu do transportu towarów, dla wielu gałęzi przemysłu. Zeppelin Polska jest autoryzowanym i wyłącznym dystrybutorem wózków widłowych marki Hyster, jest również autoryzowanym dystrybutorem marek, takich jak: Manitou, MecLift, Grove, Goupil, w swojej ofercie posiadamy również sprzedaż i wynajem używanych maszyn budowlanych.

Zeppelin i Hyster

Hyster jest światowym liderem ponad 140 modeli urządzeń do transportu o udźwigach od 1 do 52 ton. W swojej ofercie posiada wózki paletowe, wózki z podestem dla operatora, wózki wysokiego podnoszenia, wózki elektryczne, wózki z napędem diesel i LPG, jak również wózki o wysokich udźwigach i transportu kontenerów.

Zeppelin i MecLift

MECLIFT wielofunkcyjne maszyny o szerokim zakresie udźwigu i wysokim stopniu specjalizacji do obsługi ładunków kontenerowych. To wyjątkowe maszyny o unikatowych zakresach udźwigów 16-18 ton, którą można obsługiwać kontenery. Maszyna sprawnie porusza się w ciasnych pomieszczeniach, takich jak magazyny i statki towarowe.

Zeppelin i Manitou

Manitou to światowy lider w produkcji ładowarek i maszyn teleskopowych, przeznaczonych do pracy w terenie. Posiadamy w ofercie maszyny o udźwigu od 2 do 32 ton, podnoszące ładunek wysokości ponad 30 metrów, maszyny mogą pracować również z wieloma rodzajami osprzętów, posiadają przy tym najlepsze parametry udźwigowe na rynku.

Zeppelin i Grove

Grove to seria wysoko wydajnych żurawi samojezdnych terenowych i szosowo-terenowych. Znane z niezawodności, zwrotu z inwestycji i najlepszej w branży wydajności maszyny Grove oferują udźwig od 8 do 450 ton, z opatentowanymi technologiami.

Zeppelin i Goupil

Goupil Industries oferuje szeroki zakres elektrycznych pojazdów platformowych wraz z osprzętem. Modele nadają się do każdego zastosowania, oferując wyposażenia dopasowane do zbierania śmieci lub odpadów organicznych, utrzymania parków i ogrodów, utrzymania budynku, dostaw i wiele innych.

Wachlarz naszych usług jest bardzo szeroki, analizujemy potrzeby każdego klienta i dobieramy najbardziej odpowiednie rozwiązanie nawet, dla niezwykłych wymagań biznesowych. Ponadto oferujemy wynajem krótko i długoterminowy wszystkich produktów znajdujących się w naszym portfolio. Wózki używane, odnowione przy użyciu oryginalnych części elastyczne i konkurencyjne opcje finansowe. Sieć wykwalifikowanego serwisu na terenie całej Polski i warsztaty centralne zlokalizowane w strategicznych miejscach, dostęp do ponad 90 tyś oryginalnych części zamiennych i akcesoriów.

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.