HIT-Kody Kreskowe Sp.J.
ul. Wierzbowa 7
62-002 Suchy Las k/Poznania
tel. +48 61 652 77 60
marketing@hit-kody.com.pl

HIT-Kody Kreskowe to firma, która od ponad dwudziestu lat specjalizuje się w rozwiązaniach do automatycznej identyfikacji danych. Wyróżnia nas kompleksowa oferta, długoletnie doświadczenie, specjalistyczna wiedza oraz bogate referencje. HIT-Kody Kreskowe jest wyłącznym Partnerem firmy JDA, globalnego dostawcy systemów informatycznych dla logistyki. JDA/RedPrairie WMS to zaawansowany system klasy SCM rozwijany z powodzeniem od ponad 30 lat, wdrożony w ponad 1000 instalacjach na świecie. System przoduje w niezależnych rankingach prowadzonych przez znane firmy badawcze Gartner i ARC Advisory Group. Poza realizowanymi z powodzeniem wdrożeniami systemu JDA/RedPrairie WMS, HIT-Kody Kreskowe rozwija także własne oprogramowanie do zarządzania magazynem klasy WMS oraz projektuje wiele innych aplikacji, realizowanych często zgodnie z oczekiwaniami klientów. Konsultanci HIT-Kody Kreskowe wdrażają także systemy głosowe zintegrowane z systemami WMS. W tym obszarze zapewniamy doradztwo, dobór sprzętu i technologii oraz kompleksowe usługi integracyjne i wdrożeniowe.

HIT-Kody Kreskowe to stabilna, dynamicznie rozwijająca się firma. Poza projektami związanymi z implementacją systemów WMS i ich kompleksowym wyposażeniem firma jest wiodącym dostawcą sprzętu do druku, sprawdzania jakości i odczytu kodów kreskowych. Posiadamy własną, nowoczesną produkcję etykiet i przywieszek oraz świadczymy usługi wsparcia technicznego i serwisu. Realizujemy także zaawansowane projekty m.in. w zakresach automatycznego odczytu danych z wykorzystaniem skanerów laserowych i wizyjnych Datalogic Automation czy automatycznego etykietowania na liniach produkcyjnych.

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.