Logifact-Systems Sp. z o.o.
ul. Migdałowa 4 lok. 69
02-796 Warszawa
tel. +48 22 546 19 50
sales@logifact.pl
logifact@logifac.pl

Jesteśmy niezależnym inżynierskim biurem projektowo-wdrożeniowym i doradczym. Od 1999 z powodzeniem realizujemy projekty w zakresie szeroko rozumianej logistyki, dostarczając firmom handlowym, produkcyjnym i usługowym skuteczne i nowoczesne rozwiązania logistyczne i informatyczne.

Informatyczne systemy zarządzania
W naszej działalności szczególny nacisk kładziemy na systemy informatyczne wspierające zarządzanie procesami logistycznymi i produkcyjnymi:

  • logifact® WMS – system zarządzania magazynem,
  • logifact® WMS/MES – system wspierania obsługi produkcji,
  • logifact® FCS – system sterowania wózkami widłowymi,
  • logifact® 3S – system wspomagania spedycji,
  • logifact® 3D – system wizualizacji magazynu.

Systemy logifact® są projektowane i wdrażane w celu efektywnego sterowania przepływem towarów i koordynacji prac w magazynach oraz wsparcia dla właściwej organizacji logistycznej przedsiębiorstwa. Są w pełni skalowalne i podlegają dostosowaniu do specyfiki konkretnego obiektu. Dostępne funkcjonalności skutecznie pokrywają zapotrzebowanie zarówno dużych międzynarodowych koncernów, jak i firm z sektora MŚP. System WMS  naszej produkcji należy do najczęściej wdrażanych systemów w swojej klasie w Polsce.

Projektowanie i doradztwo logistyczne
Świadczymy usługi projektowe i doradcze w zakresie kształtowania i optymalizacji procesów logistycznych. Najważniejszym celem każdego projektu jest optymalna organizacja procesów przepływu materiałów i osiągnięcie możliwe najwyższej wydajności pracy magazynu przy wykorzystaniu dostępnych środków.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.