Georg Utz Sp. z o.o.
ul. Nowowiejska 34
55-080 Kąty Wrocławskie
tel. +48 713 16 77 60
tel. +48 713 16 77 61
info.pl@utzgroup.com

Firma Georg Utz jest producentem pojemników dystrybucyjnych i palet z tworzywa sztucznego. Stanowi część założonej w 1947 r. szwajcarskiej grupy Georg Utz Holding AG – wiodącego gracza na rynku innowacyjnych, trwałych i funkcjonalnych rozwiązań magazynowych i transportowych.

Przedsiębiorstwo jest dostawcą oferującym bogatą gamę produktów wielokrotnego użytku dla logistyki i magazynowania oraz przemysłu, m.in.: pojemniki do składowania w stosie, oszczędzające powierzchnię, składane, izotermiczne, produkty do magazynów automatycznych oraz palety i skrzyniopalety. Firma specjalizuje się w rozwiązaniach realizowanych na indywidualne potrzeby klientów. Produkty Utz mają zastosowanie w wielu dziedzinach gospodarki – w przemyśle motoryzacyjnym, elektronicznym, spożywczym, farmaceutycznym, rolnictwie, a także w handlu i e-commerce.

Georg Utz Sp. z o.o. posiada certyfikat ISO 9001:2015. Jest członkiem Polskiej Izby Opakowań i Polskiego Związku Przetwórców Tworzyw Sztucznych. W 2018 r. firma obchodziła 20-lecie obecności na polskim rynku.

Czytaj więcej na: utzgroup.com

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.