Biuro Inwestycji Kapitałowych S.A.
ul. Albatrosów 2
30-716 Kraków
tel. +48 12 651 82 80
biuro@bik.com.pl

Firma Biuro Inwestycji Kapitałowych S.A. z siedzibą w Krakowie została założona w 1996 roku. Dzięki wyłącznie polskiemu kapitałowi od 2000 roku z powodzeniem funkcjonuje na rynku nieruchomości komercyjnych jako deweloper, specjalizujący się w budowie i wynajmie nowoczesnych powierzchni magazynowych. Począwszy od 2010 Spółka w ramach ekspansji rozpoczęła zdobywanie kolejnych rynków komercyjnych, inwestując w budowę obiektów handlowych.

Grupa BIK do tej pory zrealizowała inwestycje magazynowe w Krakowie, Ożarowie Mazowieckim, Pruszczu Gdańskim i Sosnowcu. Najnowszym przedsięwzięciem jest centrum logistyczne pod Wrocławiem, które docelowo liczyć będzie około 47 tys. m2 nowoczesnej powierzchni magazynowej i biurowej. Wszystkie realizowane obiekty spełniają najwyższe światowe standardy.

Grupa zarządza aktualnie czterema parkami logistycznymi: Centrum Logistycznym Kraków I, Centrum Logistycznym Kraków II, Śląskim Centrum Logistycznym w Sosnowcu oraz BIK Park Wrocław I. W przygotowaniu jest budowa Centrum Logistycznego Kraków III oraz dalsza rozbudowa parków magazynowych w Sosnowcu oraz Wrocławiu. W ramach segmentu handlowego spółka posiada w portfelu Retail Park Karpacka w Bielsku-Białej.

Biuro Inwestycji Kapitałowych S.A. jesienią 2016 r. przeprowadziło publiczną emisję akcji, debiutując 23 listopada 2016 r. na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.