DL Invest Group
ul. Mielęckiego 10
40-013 Katowice
+48 32 253 00 95
biuro@dlinvest.pl

www.dlinvest.pl

DL Invest Group jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się inwestorów i deweloperów działających na rynku nieruchomości komercyjnych. W portfolio grupy kapitałowej znajdują się centra biurowe, centra logistyczne oraz centra handlowe, składające się na portfel aktywów obejmujący ok. 2.000.000 metrów kwadratowych nieruchomości.

Kluczową role w strategii DL Invest Group odgrywają centra logistyczno-magazynowe funkcjonujące pod marką DL Invest Park. Wsłuchanie się w potrzeby najemców oraz uważne śledzenie trendów na rynku powierzchni magazynowych owocują obiektami o najwyższym standardzie klasy A, gwarantującymi pełną infrastrukturę towarzyszącą i szereg udogodnień dla użytkowników nieruchomości. Powierzchnie magazynowe oferowane przez DL Invest Group mają zagwarantowaną możliwość ekspansji oraz elastycznej aranżacji. Ofertę DL Invest Group wzbogacają obiekty w formule built-to-suit oraz small business unit.

Obiekty wyposażone są w pełną infrastrukturę przylegającą, w tym zwłaszcza w bezkolizyjne węzły komunikacyjne zapewniające bezpośrednie połączenie z najważniejszymi w regionie drogami krajowymi i wojewódzkimi, dzięki czemu możliwa jest optymalizacja czasu, zasobów i kosztów. Parki logistyczne DL Invest Park zapewniają komfort pracownikom nie tylko w zakresie ergonomii pracy, ale również dzięki ponadstandardowym rozwiązaniom, np. kantynom pracowniczym czy terenom rekreacyjnym, pozwalając najemcom budować swój employer branding.

Jedną z wiodących inwestycji jest park logistyczny w Psarach, który docelowo liczyć ma prawie milion metrów kwadratowych powierzchni, co czyni go jednym z największych centrów logistycznych w Polsce. Przyjęta strategia, zakładająca pełną własność wszystkich realizowanych projektów, a co za tym idzie, gwarancję wysokiej jakości i wartości – zaowocowała zaufaniem takich kontrahentów jak Hutchinson Poland, Gefco, Stokrotka, Still czy Media Expert.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.