P3 Logistic Parks Sp. z o.o.
ul. Złota 59
Lumen Building, 6th Floor
00-120 Warszawa
tel: +48 22 828 42 89
fax. +48 22 222 35 22
info@p3parks.com

P3 Logistic Parks to długoterminowy inwestor, właściciel, deweloper i zarządca obiektów logistycznych. Firma posiada centralę w Pradze i biura w ośmiu innych krajach na terenie całej Europy. Naszą misją jest zapewnienie klientom magazynów doskonałych możliwości najmu w obiektach o wysokiej jakości w kluczowych lokalizacjach logistycznych. Posiadamy parki logistyczne w dziewięciu krajach na terenie całej Europy, zarządzając ponad 4,1 mln m2 powierzchni najmu i bankiem gruntów o powierzchni ponad 1,3 mln m2 do dalszej zabudowy.

W Polsce P3 posiada cztery parki logistyczne oraz dysponuje bankiem ziemi pozwalającym na wybudowanie kolejnych inwestycji w ramach istniejących parków. Parki P3 zlokalizowane są pod Poznaniem, w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego oraz w podwarszawskim Błoniu i Mszczonowie.

P3 buduje zrównoważone ekologicznie magazyny, spełniające najwyższe standardy międzynarodowe. Firma jest pierwszym deweloperem logistycznym na świecie, który jest sygnatariuszem i uczestnikiem United Nations Global Compact, największej na świecie inicjatywy skupiającej biznes działający na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.