Systemy składowania

Baumalog Sp. z o.o.
ul. Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
tel. +48 22 725 42 22
info@baumalog.pl

Jesteśmy firmą inżynierską produkującą automatyczne systemy magazynowe i transportowe wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu. Działając zgodnie z przysłowiem „od pomysłu do przemysłu”, jesteśmy odpowiedzialni za tworzenie koncepcji, konstrukcję, wytwarzanie oraz uruchomienie i serwis tworzonych przez nas systemów magazynowych. Konstruowane przez nas systemy składowania umożliwiają oszczędność powierzchni, skrócenie czasu operacji technologicznych oraz zwiększenie efektywności procesów produkcyjnych.

W swojej działalności wykorzystujemy powszechnie dostępne oraz najnowocześniejsze techniki i technologie (projektowanie bryłowe, CAD/CAM/FEM, cięcie laserowe, lakierowanie proszkowe, projektowanie układów embedded) oraz stosujemy się do obowiązujących wymogów prawnych i bezpieczeństwa, stawiając sobie za cel wytwarzanie solidnych, trwałych, bezpiecznych i innowacyjnych rozwiązań.

Nasz zespół składa się z grupy inżynierów, wyspecjalizowanych w wąskich dziedzinach, mających wieloletnie doświadczenie zdobyte przy projektach, prowadzonych dla światowych koncernów. Interdyscyplinarność zespołu pozwala osiągnąć rynkową przewagę nad konkurentami przez tworzenie konstrukcji na światowym poziomie, przy zachowaniu korzystnych relacji ekonomicznych.

Bito Polska Sp. z o.o.
ul. Połczyńska 116A
01-304 Warszawa
tel. +48 22 666 22 20
wew. 21
tel. +48 22 666 22 21
info@bito.pl

BITO POLSKA Sp. z o.o. koncentruje się na innowacyjnej technice magazynowej oraz opracowuje i produkuje – jako jeden z niewielu kompleksowych oferentów – systemy regałowe, pojemniki, systemy komisjonowania i transportu dla wszystkich branż.

Jesteśmy przedsiębiorstwem przemysłowym prowadzącym działalność na rynku międzynarodowym, posiadamy obecnie ponad 70 000 klientów, dzięki czemu należymy do liderów rynkowych w Europie. Grupa BITO zatrudnia ponad 950 pracowników.

Specjalizujemy się w dziedzinie urządzeń magazynowych i systemów komisjonowania oraz wyróżniamy się najwyższymi standardami jakościowymi, jak również kompleksową orientacją na potrzebach naszych klientów i ich branż.

BITO jest jednym z niewielu kompleksowych oferentów techniki magazynowej w branży intralogistycznej. Oferujemy wszystkie komponenty techniki magazynowej.

Od produktów katalogowych do dużych instalacji. Od regału półkowego dla urządzeń warsztatowych i zakładowych do kompaktowego regału paletowego dla instalacji intralogistycznych. Od małych skrzynek magazynowych po duże pojemniki.

Nasze produkty wyróżniają się ponadprzeciętną jakością, certyfikowaną według DIN EN ISO 9001:2015. Odpowiadają one obowiązującym wytycznych bezpieczeństwa dla instalacji i sprzętów magazynowych i spełniają najwyższe wymogi bezpieczeństwa.

Interroll Polska Sp. z o.o.
ul. Płochocińska 85
03-044 Warszawa
tel. +48 22 741 74 10
pl.sales@interroll.com

Grupa Interroll to jeden z czołowych międzynarodowych dostawców wysokiej jakości produktów i usług dla logistyki wewnętrznej. Firma oferuje szeroki asortyment produktów zaliczanych do czterech grup: rolki, napędy, przenośniki i sortery oraz systemy do przesyłu palet i opakowań, obsługując 23 tys. klientów na całym świecie. Najważniejszymi odbiorcami są firmy świadczące usługi kurierskie, paczkowe i pocztowe, lotniska, sektor spożywczy, a także centra dystrybucji i inne sektory przemysłu.

Wśród klientów Grupy znajdują się znane marki, takie jak Amazon, Bosch, Coca-Cola, Coop, DHL, FedEx, Peugeot, PepsiCo, Procter & Gamble, Siemens, Walmart czy Yamaha. Interroll angażuje się w międzynarodowe procesy badawcze dotyczące efektywności logistyki i aktywnie wspiera stowarzyszenia branżowe zajmujące się opracowywaniem norm. Z głównej siedziby w Sant’Antonino (Szwajcaria) Interroll kieruje międzynarodową siecią 31 oddziałów i zatrudnia około 1800 pracowników. Firma została założona w 1959 roku. Grupa Interroll jest notowana na szwajcarskiej giełdzie SIX i posiada index SPI od 1997 roku.

KNAPP Polska Sp. z o.o.
ul. Kolektorska 15/2
01-692 Warszawa
tel. +48 22 56 96 100
knapp.pl@knapp.com

KNAPP osiąga nowe technologie w obszarach logistyki magazynowej. Ulepszamy stosowane rozwiązania. Unikalne technologie know-how wraz z naszym wieloletnim doświadczeniem w zróżnicowanym przemyśle są kluczem do skutecznych rozwiązań.

making

complexity

simple

LOGISYSTEM Sp. z o.o.
00-870 Warszawa
ul. Wronia 45U/2
Biuro/Produkcja:
18-400 Konarzyce
ul. Łomżyńska 95
tel. 86 21 25 266
biuro@logisystem.eu

LOGISYSTEM jest firmą inżynierską zajmującą się integracją systemów w zakresie automatyki dla magazynowania i logistyki.

PROJEKTUJEMY I REALIZUJEMY KOMPLEKSOWE SYSTEMY AUTOMATYKI MAGAZYNOWEJ

 • magazyny automatyczne: układnice paletowe i pojemnikowe, systemy Shuttle, bufory automatyczne;
 • systemy przenośników: przenośniki do palet, pojemników, kartonów;
 • sortery automatyczne: cross-belt, push-tray, tilt-tray, shoe-sorter i inne wysokowydajne i ekonomiczne;
 • technologie, maszyny, stanowiska Pick By Light, Put To Light, wagi dynamiczne, bramki skanujące, etykietowanie, formiarki kartonów, zaklejarki, automaty, roboty, efektywne stanowiska kompletacji, stanowiska pakowania;
 • systemy sterowania i wizualizacji.

Nasze systemy wspomagają:

przyjęcie, transport, buforowanie, uzupełnienia lokacji magazynowych, picking, kompletację konsolidację, sortowanie, pakowanie, paletyzację, wydawanie.

Kompleksowy zakres usług:

 • projektowanie
 • realizacja
 • uruchomienie
 • serwis

MECALUX Sp. z o.o.
Centrum produkcyjne
ul. Wyczółkowskiego 125
44-109 Gliwice
tel. +48 32 237 88 62
info@mecalux.pl
info.pl@ssi-schaefer.com

Mecalux dostarcza nowoczesne rozwiązania w dziedzinie logistyki magazynowej, od najprostszych, po najbardziej zaawansowane systemy składowania. W naszej ofercie znajdują się regały paletowe, półkowe, podesty magazynowe, regały wspornikowe, rozwiązania półautomatyczne (wózek Pallet Shuttle, regały przesuwne Movirack), oprogramowanie do zarządzania magazynem Easy WMS®, systemy transportu wewnętrznego oraz paletowe i pojemnikowe magazyny automatyczne. Szeroki asortyment produkowanych systemów magazynowych pozwala nam na oferowanie rozwiązań „szytych na miarę” potrzeb klientów.

Obserwacja trendów występujących na rynku skłoniła nas także do rozszerzenia zakresu świadczonych usług o generalne wykonawstwo projektów dotyczących budowy obiektów magazynowych, co pozwala na zamawianie magazynów „pod klucz” zrealizowanych w całości przez Mecalux. Bierzemy na siebie ciężar organizacji wszelkich formalności oraz kompleksowej koordynacji szerokiego zakresu prac nad inwestycjami budowlanymi, zaprojektowanymi przez naszych specjalistów w oparciu o indywidualne wytyczne klienta. Jesteśmy partnerem zapewniającym realizację całości robót niezbędnych do wykonania danej inwestycji z gwarancją profesjonalnego i efektywnego przeprowadzenia całego procesu.

Wieloletnia działalność na rynku krajowym i międzynarodowym pozwoliła nam wypracować wysoki standard technologiczny i jakościowy wyrobów, który znalazł uznanie wśród szerokiego grona odbiorców. Udzielamy pięcioletniej gwarancji na większość oferowanych produktów i ich montaż oraz zapewniamy pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nasze systemy magazynowe są projektowane i montowane z uwzględnieniem najbardziej rygorystycznych norm dotyczących bezpieczeństwa, a w naszej fabryce wdrożyliśmy zakładową kontrolę produkcji zgodnie z normą PN EN 1090-1, a także PN EN ISO 3834-2, system zarządzania jakością według ISO 9001 i środowiskiem wg ISO 14001. Ponadto nasze produkty posiadają także Atest Higieniczny Państwowego Zakładu Higieny istotny szczególnie dla odbiorców z branży spożywczej.

Grupa Mecalux skoncentrowana jest na nieustannym rozwoju, ceni innowacyjność i elastyczność, dlatego też stara się w jak najwyższym stopniu sprostać potrzebom rynku. Różnorodność produkowanych rozwiązań magazynowych decyduje o tym, iż dostarczane przez Mecalux Sp. z o.o. systemy stanowią kombinację profesjonalnych, najnowocześniejszych rozwiązań koncepcyjnych i technicznych przeznaczonych zarówno dla przedsiębiorców posiadających małe magazyny czy sklepy, jak również kierowanych do właścicieli i administratorów wielkopowierzchniowych centrów logistycznych.

SSI SCHÄFER Sp. z o.o.
CENTRALA
01-645 Warszawa
ul. Opalińskiego 10
tel. +48 22 665 94 06
fax +48 22 665 94 06
info.pl@ssi-schaefer.com

SSI SCHÄFER jest wiodącym w Europie, od ponad 80 lat, producentem i integratorem najbezpieczniejszych rozwiązań wyposażenia magazynowego, warsztatowego oraz transportu wewnętrznego.

Doradztwo, projektowanie, kompleksowa dostawa oraz montaż „pod klucz” rozwiązania magazynowego, uwzględnia optymalizację procesów przepływu towaru w Państwa magazynie.

Oferta obejmuje ponad 20 000 elementów wyposażenia, m.in.:

 • pojemniki i skrzynie,
 • regały stacjonarne,
 • regały przesuwne (idealne zastosowanie do chłodni i mroźni),
 • regały wjezdne,
 • regały przepływowe,
 • regały wspornikowe,
 • regały windowe – LOGIMAT,
 • antresole-podesty
 • magazyny samonośne – automatyczne,
 • magazyny typu mini-load, silosy,
 • przenośniki i systemy komisjonujące.

SSI SCHÄFER dostarcza również usługę serwisu i wsparcia technicznego 24/7.

TGW Systems Integration
ul. Poznańska 62/20
60-853 Poznań
tel./fax +48 61 847 11 71
poland@tgw-group.com

Grupa Logistyczna TGW:

TGW Logistics Group jest globalnym dostawcą automatycznych, wysoce dynamicznych systemów, szytych na miarę klienta. Od 1969 roku firma wdrożyła różne rozwiązania intralogistyczne, od małych aplikacji przenośnikowych, po kompleksowe centra logistyczne.

Wraz z 3000 pracowników na całym świecie, Grupa TGW wdraża rozwiązania logistyczne dla wiodących firm w wielu branżach. Od projektu systemów, przez sterowanie i oprogramowanie, po systemy mechaniki – nasi eksperci opracowują i produkuję większość podstawowych komponentów. Naszymi innowacjami wyznaczamy standardy naszej branży. Gwarantujemy optymalną wydajność naszych rozwiązań logistycznych.

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.