Wydarzenia targów TAROPAK i LOGIPAK (26–29 września) w Poznaniu

 

Już 27 września 2016 r. w Poznaniu, podczas Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Etykietowania TAROPAK oraz Targów Logistyki Magazynowania i Transportu LOGIPAK, odbędzie się III edycja Kongresu Przemysłu Opakowań. Jak prezentują się pełna lista wydarzeń w trakcie imprez targowych?

 

III Kongres Przemysłu Opakowań

„Opakowania w łańcuchu dostaw” – to temat przewodni kongresu, w którym zaplanowano udział projektantów i producentów opakowań, producentów pakowanych produktów, kadry kierowniczej centrów logistycznych i magazynów, przedstawicieli sieci handlowych i pracowników sklepów, wszystkich, którzy w swojej pracy spotykają się z opakowanymi produktami.

27 września, pawilon 15, sala 1G

 

III Forum Bezpieczeństwa w Magazynie

Podczas forum eksperci i praktycy przedstawią osiągnięcia nauki i techniki w dziedzinie bezpieczeństwa, ochrony zdrowia i życia w magazynach, centrach dystrybucji, hurtowniach i innych miejscach, gdzie realizowane są prace przeładunkowe towarów.

26-29 września, pawilon 3A (antresola)

 

In4Log 2016

„Chudy przepis na logistykę” to zasadnicza osnowa idei tegorocznego projektu Innovations for Logistics (In4Log 2016). Piąta edycja eventu skupi się na innowacjach w logistyce. W ramach pokazów zaprezentowany zostanie przepływ towaru przez magazyn z uwzględnieniem wszystkich stref – od przyjęcia towaru, przez składowanie i kompletację, po przygotowanie do wysyłki.

26–29 września, pawilon 3A, stoisko 105

 

Innowacyjne opakowania – warsztaty i wystawa

Eksperci z różnych firm, mający wieloletnie doświadczenie w branży, w praktyczny sposób zapoznają uczestników z aspektami produkcji opakowań oraz odpowiedzą nawet na najtrudniejsze pytania. Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do firm projektujących opakowania, agencji reklamowych, przygotowalni, drukarń, a także menedżerów marki.

27–28 września, pawilon 6A, stoisko 79

 

Fabryka Pakowania na Żywo

W ramach Fabryki pokazane zostaną automatyczne linie do pakowania w folie świeżych produktów spożywczych oraz wyrobów piekarskich i cukierniczych. Wyjątkowość przedsięwzięcia polegać będzie na pokazaniu efektów pakowania, jakie daje stosowanie wielowarstwowych folii termokurczliwych na liniach pakujących o wydajności kilku tysięcy opakowań na godzinę.

26–29 września, pawilon 3A, stoisko 98

 

Konkurs Art of Packaging

Prace nagrodzone w tegorocznej edycji konkursu będzie można zobaczyć w Holu Wschodnim. Konkurs otrzymał akredytację Światowej Organizacji Opakowań w USA co oznacza, że laureaci są automatycznie nominowani do nagrody głównej międzynarodowego konkursu WorldStar organizowanego przez WPO.

26–29 września, Hol Wschodni (parter)

 

PAKSTAR

Prace nagrodzone w ósmej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Opakowań PakStar i piątej edycji Krajowego Konkursu Projektów Opakowań Student PakStar będzie można zobaczyć w pawilonie 6A. Konkurs PakStar otwiera laureatom drogę do udziału w Światowym Konkursie Opakowań WorldStar, a konkurs Student Pak-Star w Światowym Konkursie Projektów Opakowań WorldStar Student Award.

26–29 września, pawilon 6A, stoisko 70

 

Naukowa Wyspa Opakowań – Pack Art Island

W ramach specjalnie zaprojektowanej przestrzeni młodzi projektanci mają możliwość zaprezentowania swoich pomysłów na nowoczesne, kreatywne, piękne w formie, funkcjonalne i zgodne z etycznymi standardami opakowania, które w przyszłości mają szansę zaistnieć na rynku przemysłu opakowań.

26–29 września, pawilon 4 (antresola)

 

Wernisaż TAROPAK.30

Wystawa łącząca w sobie tradycję i nowoczesność. Historyczne fotografie obrazujące 30 edycji TAROPAKU korespondować będą z artystycznym projektem „Dekonstruktura” autorstwa dr Elżbiety Cios, który został motywem przewodnim tegorocznej, jubileuszowej edycji targów.

27–29 września, Hol Wschodni (antresola)

 

Opakowanie, które sprzedaje

Konferencja „Opakowanie, które sprzedaje” jest skierowana do wszystkich, którzy chcą poznać mechanizmy wpływające na decyzję klienta oraz jego sposób postrzegania oferty handlowej.

28 września, pawilon 3 (sala konferencyjna A)

Równolegle do wymienionych wydarzeń odbędą się Targi Tworzyw Sztucznych i Gumy EPLA.

Pełen opis wydarzeń oraz ich szczegółowy program na stronie www.taropak.pl.

 

 

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.