Nowe wózki STILL - modele SXH i SXD

 

 

STILL Polska wprowadza na rynek dwa wszechstronne urządzenia techniki magazynowej, pozwalające na wyjątkowo wydajną obsługę palet o masie do dwóch ton. Modele SXH i SXD znajdą zastosowanie w rozładunku oraz wymagających szybkości zadaniach z zakresu transportu poziomego.

SXH 20 to wózek niskiego unoszenia z platformą dla operatora, sprawdzający się w przewozie towarów na średnich i dalekich dystansach. Wydajność pracy zapewniają parametry takie jak: udźwig na poziomie 2000 kg, maksymalna prędkość wynosząca 12 km/h oraz dostępność wideł o długości do 2400 mm, umożliwiających jednoczesny transport dwóch ładunków.

SXD 20 to natomiast kompaktowy pojazd z dwupoziomowymi widłami, pozwalającymi na sztaplowanie dwóch palet w tym samym momencie. Zależnie od ich rozłożenia, może być wykorzystywany zarówno jako klasyczny wózek wysokiego podnoszenia oraz jako urządzenie do transportu poziomego. Jego łączny udźwig wynosi 2000 kg.

Obydwie maszyny są wyposażone w bezobsługowy silnik trójfazowy o mocy 3 kW i napięciu 24 V, gwarantujący wysoką efektywność przy niskim zużyciu energii oraz długie okresy międzyserwisowe. Dalsze sięgające 7% oszczędności można uzyskać, uruchamiając system Blue-Q. Bateria o pojemności sięgającej 500 Ah pozwala na wydajne funkcjonowanie w systemie wielozmianowym, a opcjonalna boczna wymiana akumulatora znacząco skraca czas przezbrojenia.

Dodatkowymi atutami wózków są: kompaktowe rozmiary, kształt pojazdu pozbawiony ostrych kątów oraz odporna na przeciążenia stalowa rama, gwarantująca skuteczność pracy w trudnych warunkach. Dzięki swoim cechom, nowe pojazdy zapewniają szybką i efektywną obsługę ładunków oraz dużą zwrotność, umożliwiającą wydajne wykorzystanie przestrzeni magazynowej. Sprawdzają się w wąskich korytarzach roboczych oraz na rampach o znacznym nachyleniu.

 

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.