Urządzenia Godex – do magazynu i do biura

 

Godex jest partnerem firmy Koncept-L, dostarczającym szereg rozwiązań przeznaczonych do druku etykiet. Urządzenia o zaawansowanych funkcjach, różnorodne i przystępne cenowo są świetnie dopasowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. W portfolio firmy znaleźć można przykłady drukarek mobilnych, biurkowych i przemysłowych. Szeroka gama urządzeń firmy Godex sprawdzi się w wielu sektorach m.in. administracji, handlu, logistyce, produkcji, służbie zdrowia i usługach. Producent systematycznie wprowadza na rynek nowości oraz udoskonalone wersje popularnych urządzeń, które niejednokrotnie okazują się bestsellerami sprzedażowymi.

Świetnym przykładem idealnego połączenia mocy i precyzji jest drukarka przemysłowa ZX1200i. Dzięki temu sprawdzonemu rozwiązaniu magazyny i przedsiębiorstwa mogą drukować wysokie nakłady etykiet w najbardziej wymagającym środowisku. Różne standardy interfejsów, trwała konstrukcja i wysoka prędkość druku do 254mm na sekundę dają gwarancje najwyższych wyników.

Innym urządzeniem zasługującej na miano doskonałego jest drukarka biurkowa RT860i. Urządzenie tworzy najwyższej jakości etykiety w rozdzielczości 600dpi, a mimo jest kompaktowe i łatwe w obsłudze, posiada szereg funkcji dodatkowych przy jednoczesny zachowaniu przystępności cenowej.

Godex dba również o komfort pracowników terenowych. MX30i to niezwykle wytrzymała drukarka mobilna, która jest lekka i wygodna. Łatwą i szybką obsługę zapewnia innowacyjny panel OLED oraz kilka opcji komunikacji bezprzewodowej. Więcej informacji na stronie www.drukarkietykiet.pl

 

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.