Nowy terminal danych Datalogic DL-AXIST

 

PDA DL-Axist to kompletny zestaw najnowszych technologii tworzący przyjazny interfejs użytkownika. Atrakcyjne wizualnie urządzenie ma 5-calowy ekran HD z funkcją dotyku i obudowę wytrzymałą na ekstremalne warunki otoczenia. Dodatkową ochronę stanowią gumowane krawędzie oraz  powłoka Gorilla Glass 3, którą wykorzystano  do zabezpieczania wyświetlacza. Wysokiej jakości ekran w połączeniu z solidnością obudowy sprawia, że DL-Axist jest w stanie przetrwać w najbardziej niesprzyjającym środowisku wewnętrznym i zewnętrznym.

Terminal DL-Axist jest dodatkowo wyposażony w zaawansowany imager 2D, umożliwiający szybkie i wygodne przechwytywanie danych. Wbudowany skaner posiada opatentowaną technologię "Datalogic Green Spot", która każdorazowo potwierdza poprawny odczyt kodu, wysyłając jednoznaczną informację zwrotną operatorowi urządzenia.

Ten działający w oparciu o system Android terminal danych może łączyć się z innymi urządzaniami i siecią przy pomocy całej gamy interfejsów komunikacji bezprzewodowej. Wbudowany moduł Wi-Fi 802.11 a/b/g/n z certyfikatem Cisco CCX V4 oraz technologią MIMO zapewnia wysoką wydajność i ciągłość połączenia internetowego. Obsługa 3G i 4G pozwala na przekaz dźwiękowy w czasie rzeczywistym. GPS klasy przemysłowej umożliwia lokalizację urządzenia. Natomiast  Bluetooth® v4.0 i NFC zagwarantują odpowiedniej jakości połączenie danych pozwalając na szybką konfigurację i parowanie urządzeń.

Zarówno Datalogic DL-Axist, jak i wiele innych urządzeń znaleźć można w ofercie Koncept-L (www.koncept-l.pl).

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.