Nowe kompaktowe wózki podnośnikowe Marki Hyster

 

Firma Hyster Europe wprowadziła na rynek nową serię kompaktowych wózków podnośnikowych do składowania, magazynowania, transportowania i pobierania ładunków w ciasnych przestrzeniach.
– Nowe wózki podnośnikowe Hyster ® są łatwe w sterowaniu i manewrowaniu wszędzie tam, gdzie przestrzeń jest niewielka, zwłaszcza w wąskich alejkach – mówi Monica Radavelli, Manager ds. Produktów Magazynowych w Hyster Europe. – Wszechstronna seria S1.0E-1.2E może podnosić ładunki do 1,2 ton na wysokość 2,38 metra lub sięgać na wysokość nawet 4,18 metra przy lżejszych ładunkach. Wózki podnośnikowe zapewniają niezawodność przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów i mniejszym zużyciu energii.
Spodziewanymi beneficjentami zwiększonej wydajności produkcyjnej w przestrzeniach magazynowych są supermarkety i sklepy detaliczne, dzięki szybszemu odkładaniu i pobieraniu towarów przez operatora oraz mniejszym uszkodzeniom produktów.
– Nowe kompaktowe wózki podnośnikowe Hyster® mają szerokie zastosowanie i nadają się idealnie do transportu towarów do lub z ramp odbiorczych czy stacji przeładunkowych, wykonywania operacji komisjaonowania, procesów produkcyjnych lub dostarczania materiałów na linię produkcyjną – dodaje Monica. Podczas kompletacji zamówień możliwe jest również ustawienie wideł na ergonomiczną wysokość roboczą.
Operatorzy mogą pracować szybciej dzięki dobrej widoczności przez maszt oraz ramion załadunkowych podczas pobierania i odkładania ładunków. Precyzyjne elementy sterujące podnoszeniem dodatkowo wpływają na zwiększenie szybkości wykonania cyklu oraz mniejsze uszkodzenia produktów. Prędkość jazdy jest ograniczona do 6 km/h.


Wózki podnośnikowe charakteryzują się mocną konstrukcją ramy i osłon. Szczelne złącza i wysoki poziom zabezpieczenia wejść w podzespołach elektrycznych zwiększają ogólną niezawodność wózka - tak jak w przypadku całego sprzętu Hyster® - natomiast te modele charakteryzują się dodatkowo prostotą serwisowania.
Dostępne w konfiguracji z 1-stopniowym masztem FFL (pełna zdolność swobodnego podnoszenia) lub 2-stopniowym masztem NFL (bez swobodnego podnoszenia), wózki Hyster Europe oferują liczne opcje personalizacji, obejmujące dostęp za pomocą klawiatury numerycznej, wersję przystosowaną do pracy w chłodni, różnorodne koła podporowe ładunku i napędowe, system Hyster Tracker z dostępem bezprzewodowym lub funkcją bezprzewodowego monitoringu i wiele więcej.
Więcej informacji można znaleźć na stronie www.zeppelin.pl

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.