KION BAOLI WPROWADZA NA RYNEK EMEA WÓZKI PODNOŚNIKOWE KBD 50-60-70 E 100

 

Wózki podnośnikowe KBD, dostępne w 4 wersjach o ładowności 5000 kg, 6000 kg, 7000 kg i 10 000 kg, zarówno dla rynku UE jak i poza UE,  łączą technologię i jakość, oferując produkt gwarantujący bezpieczeństwo oraz komfort kierowcy.

 

KION Baoli wprowadza na rynek EMEA wózki podnośnikowe KBD 50-60-70 i 100, które łączą niemiecką technologię i inżynierię z konkurencyjnymi kosztami produktów wytwarzanych na Dalekim Wschodzie. Niniejsze połączenie przekłada się na wyjątkowy stosunek jakości do ceny. KBD stanowi idealny wybór dla osób szukających solidnego produktu dobrej jakości, lecz bez konieczności dysponowania idealnie wyposażonym wózkiem podnośnikowym. Niniejsze wózki podnośnikowe mogą być używane na obszarach zewnętrznych, takich jak miejsca pracy i place budowy i są dostępne w wersji Diesel zarówno dla rynku UE (zgodnie z przepisami WE) – wyposażonej w silnik Cummings – jak i dla rynku spoza UE - wyposażonej w silnik Isuzu.

 

Środek ciężkości modeli KBD wynosi 600 mm i są one dostępne w 4 różnych ładownościach – 5.000 kg, 6.000 kg, 7.000 kg i 10.000 kg - umożliwiając dostosowanie do różnorodnych potrzeb klienta Niniejsze wózki podnośnikowe zostały zaprojektowane w celu wykonywania pracy z dużym obciążeniem i gwarantują Bezpieczeństwo, komfort, zwrotność oraz dobre osiągi. Duża, przestronna i łatwo dostępna kabina została zaprojektowana w celu zapewnienia doskonałej widoczności, nawet w przypadku znacznych obciążeń, a stalowa komora silnika KB+ gwarantuje nie tylko solidność i funkcjonalność, ale także maksymalną prostotę operacji konserwacji zwyczajnej i nadzwyczajnej.

Klienci posiadają możliwość wyboru pomiędzy szerokim wachlarzem wyposażenia opcjonalnego, takiego jak kabina z wycieraczkami, wewnętrzny wentylator, ogrzewanie i klimatyzacja, wyładunek pionowy, 5. zawór do układu hydraulicznego i elektroniczny wybór kierunku jazdy. Chłodnica została wykonana w całości z aluminium, a automatyczna skrzynia biegów jest elementem najwyższej klasy. Ponadto, wózki podnośnikowe KBD 50-60-70 i 100 są wyposażone w kierownicę o zmniejszonej średnicy (300 mm), która zapewnia doskonałe właściwości manewrowania we wszystkich warunkach eksploatacyjnych.

 

 

 

Nie został zaniedbany nawet ergonomiczny wygląd, dzięki obszernemu siedzeniu kierowcy, bardzo dużemu podestowi operatora oraz zamortyzowanym siłownikom podnoszącym podczas opuszczania, które gwarantują maksymalne bezpieczeństwo w momencie przemieszczania najbardziej delikatnych ładunków. Wózki podnośnikowe KBD 50-60-70 i 100 są rozprowadzane w obszarze EMEA przez sieć starannie wyselekcjonowanych dealerów, podobnie jak wszystkie produkty KION Baoli. Sieć sprzedaży jest jednym z atutów niniejszej marki, ponieważ zapewnia ona lokalną wiedzę, części zamienne gotowe do dostawy oraz obsługę przedsprzedażną i posprzedażną.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej www.baoli-emea.com, która oprócz prezentacji produktów KION Baoli stanowi pierwsze źródło wiadomości na temat innowacyjności technologii i produktów, działając w ten sposób jako punkt odniesienia dla klientów i sprzedawców, a także dla świata logistyki w ogólnym pojęciu.

 

KION BaoliKION Baoli jest producentem wózków podnośnikowych i sprzętu magazynowego, działającym w ponad 80 krajach na całym świecie. Spółka należy do grupy KION, lidera na rynku europejskim i drugiego co do wielkości producenta technologii magazynowania na świecie. Jest również znana z marek takich jak Linde, Still i Dematic. KION Baoli jest idealnym połączeniem inżynierii i technologii dużej grupy na poziomie światowym, pragmatyzmu oraz uwagi na typowe koszty produktów wytwarzanych na Dalekim Wschodzie. KION Baoli jest obecna bezpośrednio w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, mogąc liczyć na specjalną strukturę obsługującą 26 rynków. Baoli EMEA zarządza wszystkimi aspektami sprzedaży i obsługi posprzedażnej oraz posiada obszerny magazyn znajdujący się we Włoszech, działający zarówno jako centrum dystrybucji, z zapasami ponad 100 wózków widłowych gotowych do dostawy, jak i dział części zamiennych, będący jednym z największych w Europie, o powierzchni ponad 10,000 m2.

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.