Managerowie przyjechali do Poznania na STILL Innovation Day

Managerowie przyjechali do Poznania na STILL Innovation Day

Wzorem hamburskiej centrali, firma STILL Polska zorganizowała (9 października) w swojej nowej siedzibie wydarzenie, podczas którego można było się zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami w jej ofercie.

Głównym tematem spotkania, które odbyło się w podpoznańskiej siedzibie STILL Polska, były zestawy transportowe. Ciągnięte przez nominowany do nagrody IFOY 2018 wózek OPX ramy „B”, „C” i „E”, troleje, automatyzacyjne usprawnienia obsługi złożonych z nich zestawów, systemy regałowe oraz elektryzujący RX 20 – ze wszystkimi rozwiązaniami goście mogli z bliska zapoznać się na poświęconych poszczególnym tematom stacjach.

– Od czasu połączenia kilka lat temu z wyspecjalizowaną w tej dziedzinie firmą LR Intralogistik, zestawy transportowe stają się coraz istotniejszym elementem oferty Grupy STILL. Możliwość wyprodukowania we własnych strukturach ram i trolejów pozwala optymalnie dostosować rozwiązania do konkretnych potrzeb – mówi Michał Stanisławski, Dyrektor Działu Advanced Applications STILL Polska. – Podczas STILL Innovation Day prezentowaliśmy bogatą ofertę rozwiązań produkowanych seryjnie – włącznie z wyróżnionym IFOY 2017 systemem LiftRunner służącym automatycznemu unoszeniu trolejów – jak i przygotowanych na zamówienie wykonań specjalnych.

Dodatkowo przedpremierowo zaprezentowano aplikację mobilną, prowadzącą operatorów krok po kroku przez proces codziennego przeglądu technicznego wózka.

– Upewnienie się przed rozpoczęciem zmiany, że pojazd jest w pełni sprawny, jest kluczowe dla zachowania bezpieczeństwa w magazynie – mówi Grzegorz Kurkowski, specjalista ds. produktu STILL Polska prowadzący zajęcia Akademii Bezpieczeństwa STILL. – Aplikacja działająca w oparciu o QR kody i smartfona nie tylko gwarantuje, że w przeglądzie zawrą się wszystkie wymagane elementy, ale także zapewnia dostęp do danych na temat stanu technicznego wózków z dnia na dzień.

Dostępny w języku polskim program ma wkrótce dołączyć do katalogu usług STILL Polska.

Fot. STILL Polska

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.