Członek Zarządu Integris Systemy IT we władzach DynamicsPact – największego aliansu firm wdrażających systemy ERP Microsoft Dynamics!

W dniach 27-29 marca 2019r., w Amsterdamie odbyło się coroczne spotkanie członków DynamicsPact. Uczestniczyli w nim dyrektorzy firm wdrażających system Dynamics 365 for Finance and Operations z całego świata. Spotkanie to było dobrą okazją do omówienia planów i wewnętrznych spraw związanych z DynamicsPact’em, a głównym celem było przedstawienie obecnej sytuacji oraz ocena możliwych do podjęcia działań. Udział w wydarzeniu zapewnił uczestnikom cenną wiedzę oraz motywację do podejmowania  dalszych wyzwań systemowych. W trakcie zgromadzenia poinformowano także o wyborze nowego Komitetu Zarządzającego, w skład którego weszli:

  • Hasses Bergman, Scales (Dania),
  • Ian Herlevsen, Prodware (Francja),
  • Rob Hawley, SIS Global (RPA),
  • Paweł Gabryelczyk, Integris (Polska).

DynamicsPact jest największym na świecie zespołem oferującym rozwiązania z rodziny Microsoft Dynamics. Grupa ta powstała w celu rozwoju globalnej sieci ekspertów systemu MS Dynamics AX, współpracujących ze sobą w realizowaniu wysokiej jakości projektów. Odpowiada za ponad 12% wszystkich wdrożeń Dynamics 365 Finance and Operations wykonanych na całym świecie. 

 

Paweł Gabryelczyk, Członek Zarządu Integris Systemy IT Sp. z o.o., jest pierwszym przedstawicielem Europy Środkowo-Wschodniej we władzach DynamicsPact. 

Integris Systemy IT Sp. z o.o. od ponad 20 lat koncentruje się na wdrażaniu systemów klasy ERP z rodziny Microsoft Dynamics rodziny Microsoft Dynamics (poprzednio AX a teraz 365). W tym czasie zrealizował już ponad 100 projektów wdrożeniowych.

Więcej informacji o firmie można uzyskać na stronie www.integris.pl.

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.