Koncept-L oferuje unikalne rozwiązanie marki Newland.

Koncept-L S.A. oferuje wyjątkowe w skali polskiego przemysłu magazynowego, rozwiązanie, wpisujące się w nurt pick-by-watch, którego zamysłem jest uwolnienie rąk operatora, a w konsekwencji - maksymalne wykorzystanie czasu trwania zmiany. Owym rozwiązaniem jest terminal danych Newland MT90 Orca z uprzężą na przedramię, rozszerzony o funkcjonalność pierścieniowego czytnika kodów Newland BS10R Sepia. Zestaw jest prawdziwym remedium na takie problemy jak: zgubienie urządzenia na terenie obiektu, czy terminal przeszkadzający w wykonywaniu pracy fizycznej. Mimo ciągłego posiadania sprzętu przy sobie, obie ręce są wolne, co znacząco poprawia dynamikę pracy. Zmęczeniu zapobiega też wyjątkowo niewielka waga obu urządzeń - terminal MT90 waży tylko 260 g i ma jedynie 2 cm grubości. Został zaprojektowany w celu osiągnięcia optymalnej dla użytkowania formy. Jego pięciocalowy, pojemnościowy ekran dotykowy sprawia, że nawigacja po systemie Android 7.0 Nougat jest prosta i przyjemna. Całość pracy z urządzeniem przypomina korzystanie z telefonu komórkowego, co redukuje potrzebę organizowania szkoleń z obsługi. Terminal wyposażony jest w standardowy pakiet technologii umożliwiających transmisję danych: sieć komórkową 4G, WiFi, Bluetooth 4.0 LE, GPRS i geolokalizację GPS. Dzięki wejściu kart mini SD pamięć urządzenia można rozszerzyć o maksymalnie 32 GB.

Trzonem operacyjnym jest wysokiej wydajności, ultralekki, bezprzewodowy czytnik pierścieniowy Newland BS10R Sepia. Został zaprojektowany tak, by wygodnie mieścił się na palcu i odczytywał szeroką gamę kodów kreskowych 1D i 2D bez przerywania codziennych zadań, takich jak przenoszenie pojemników lub paczek. Dzięki wbudowanemu, autorskiemu modułowi skanującemu Newland EM3085-C dekoduje każdy kod szybko i bez długich prób wcelowania.

Moduł czytnika umieszczony jest w wytrzymałej głowicy, przytwierdzonej za pomocą obrotowego przegubu do podstawy, z paskiem (BS10RBT) pozwalającym na przymocowanie urządzenia do palca. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi o pojemności 380 mAh, czytnik może pracować dłużej niż osiem godzin bez ładowania, które odbywa się przez port micro USB.

Zestaw ten stanowi alternatywę dla kosztownych czytników montowanych na dedykowanej rękawicy. 

Szczegóły na : www.koncept-L.pl

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.