Hellmann Worldwide Logistics Polska na Pol’and’Rock Festival

Hellmann Worldwide Logistics Polska już po raz czwarty został wyłącznym dostawcą Leszka Chmielewskiego podczas Pol’and’Rock Festival w Kostrzynie nad Odrą.

 

Hellmann Worldwide Logistics Polska dostarczył puszki z piwem Lech na  Pol’and’Rock Festival (dawniej Przystanek Woodstock), który odbył się w Kostrzynie nad Odrą - największy w Polsce i jeden z największych w Europie festiwali muzycznych. Według organizatorów w kulminacyjnym momencie imprezy uczestniczyło około 750 tys. osób.


W ciągu 3 dni trwania festiwalu Hellmann zrealizował w sumie 46 transportów, w tym część transportów zawierała zużyte opakowania po napojach.

Hellmann Worldwide Logistics to firma rodzinna, której początki sięgają 1871 r. Obecnie należy do czołowych dostawców usług spedycyjnych na świecie, będąc częścią globalnej sieci partnerów, dla której pracuje 19 500 osób w 437 biurach, zlokalizowanych w 162 krajach. W 2017 roku firma osiągnęła obrót na poziomie 3,10 mld euro.

 

Hellmann Worldwide Logistics Polska posiada 18 oddziałów swoich i partnerskich transportu drogowego oraz biuro transportu lotniczego i morskiego. Świadczy usługi w zakresie transportu drogowego drobnicowego i całopojazdowego (krajowego i międzynarodowego), frachtu lotniczego, morskiego, transportu kolejowego i logistyki.

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.