Producent komponentów do materacy otworzył nowy zakład w Łodzi

 We wrześniu belgijski producent komponentów do materacy – DesleeClama otworzył swój nowy zakład produkcyjny na terenie kompleksu SEGRO w Łodzi.

- Jednym z podstawowych czynników, dla których zdecydowaliśmy się uruchomić fabrykę w Łodzi, było bycie bliżej naszych klientów oraz poprawienie jakości naszych usług na lokalnym polskim rynku – mówi Veronique Mulliez, Dyrektor Zarządzający DesleeClama w Europie.

W czerwcu firma wynajęła ostatnią wolną powierzchnię w SEGRO Business Park Łódź. Obecnie trwają prace adaptacyjne mające na celu odpowiednie przygotowanie powierzchni dla nowego najemcy. Całość wynajętej powierzchni to 3,3 tys. metrów kwadratowych, z czego część zostanie dostosowana do działalności produkcyjnej i na cele biurowo-socjalne. Rozpoczęcie działalności w budynku planowane jest na początku października.

Będzie to pierwsza siedziba firmy w Polsce. Grupa DesleeClama została założona w 1928 r. w Belgii, jako rodzinna firma specjalizująca się w produkcji materacy. DesleeClama ma biura sprzedaży i zakłady produkcyjne na całym świecie, zatrudnia ponad 950 pracowników, a ich roczne obroty wynoszą ok. 100 mln euro.

W transakcji najmu pośredniczyła firma CBRE.

- Łódź jest doskonałym miejscem dla nowych inwestorów z sektora produkcyjnego, którzy chcą się rozwijać w Polsce – mówi Małgorzata Czepel, Property Negotiator CBRE.

 

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

COPYRIGHT © Warehouse Monitor 2020

 

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.