BAOLI JAKO BOHATER NA LOGIMAT 2019, POD LUPĄ NOWA GAMA WÓZKÓW WIDŁOWYCH

Baoli, producent wózków widłowych i sprzętu magazynowego, działający w ponad 80 krajach na całym świecie, będzie obecny na ważnych targach branżowych zaplanowanych od 19 do 21 lutego w Stuttgarcie: przy tej okazji Firma zaprezentuje nową gamę wysuwanych wózków widłowych typu ER

Również w tym roku firma Baoli będzie bohaterem jednego z najciekawszych wydarzeń na skalę międzynarodową w dziedzinie logistyki, a mianowicie targów Logimat w Stuttgarcie, które odbędą się w dniach od 19 do 21 lutego 2019 roku w Niemczech, gdzie na swoim stoisku (Halle 10-C51) zaprezentuje szerokiej publiczności oraz profesjonalistom z branży nowe produkty wprowadzone na rynek w 2018 roku oraz podniesie kurtynę dla najnowszej linii wysuwanych wózków widłowych ER. Stanowi to ważny cel dla firmy, osiągnięty po zaplanowaniu własnej ekspansji na rynku EMEA począwszy od 2017 roku, w nowej siedzibie na terenie Włoch. Stąd, w ciągu ostatniego roku, w celu osiągnięcia ambitnego celu objęcia w okresie najbliższych dwóch lat obszaru 86 krajów przy współpracy około 600 dealeów, firma Baoli skoncentrowała swoje wysiłki na trzech głównych celach: stworzeniu nowej sieci partnerów, wdrożeniu i rozwoju magazynu części zamiennych i zapasów oraz dalszej poprawie obsługi posprzedażnej.

"Obfite nakłady energii przyniosły niezwykłe wyniki, które pozwoliły nam stać się jeszcze większym bohaterem rynku logistycznego w regionie EMEA, odnotowując wzrost o 20% w porównaniu z rokiem 2017 - podkreśla Giovanni Culici, dyrektor zarządzający KION Baoli EMEA - wystarczy wspomnieć, że w ciągu 2018 roku firma rozszerzyła swoją sieć na 40 krajów na terytorium Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, osiągając liczbę 70 dealerów we Włoszech i docierając do kluczowych krajów, takich jak Niemcy, Hiszpania, Portugalia, Francja, Wielka Brytania, Holandia, Belgia, Dania, Szwecja, Czechy, Słowacja, Polska, Rumunia, Bułgaria, Chorwacja, Węgry, Serbia, Ukraina, Białoruś, Łotwa, Rosja i Turcja oraz do wielu innych krajów w tym regionie.To samo dotyczy magazynu części zamiennych i zapasów, który w obecnym momencie działa w pełnym zakresie na powierzchni 14 tysięcy metrów kwadratowych, z dostępnością ponad 150 wózków gotowych do odbioru oraz specjalnego obszaru części zamiennych o powierzchni 11 tysięcy metrów kwadratowych. Odnośnie usług posprzedażnych natomiast firma Baoli EMEA dodatkowo rozszerzyła swoją ofertę, zapewniając skuteczną reakcję na każdy problem oraz pełne przeszkolenie techników odpowiedzialnych za pomoc w zakresie maszyn Baoli w poszczególnych krajach.

Jednakże, podczas następnych targów Logimat 2019 pod lupą znajdzie się przede wszystkim  nowa gama wysuwanych wózków widłowych ER. Wykonane z wysokiej jakości komponentów, w większości wyprodukowanych w Niemczech, wózki te charakteryzują się maksymalną wysokością podnoszenia do 11 m, a także wysoką wydajnością resztkową, stanowiąc niezawodne rozwiązanie również dla najwyższych magazynów. Wózek widłowy ER16 o udźwigu 1,6 t i wysokości podnoszenia do 9,5 m, a także ER20 o udźwigu 2 t osiągający długość 11 m, zapewniają łatwą i niedrogą obsługę posprzedażną oraz konserwację. Oferowane są z elektrycznym wspomaganiem kierownicy i mogą być wyposażone w system pozycjonowania na wysokości, kontrolę prędkości napędu, bezprzewodową kamerę oraz monitor. Nowe maszyny ER16 i ER20 firmy Baoli w pełni wykorzystują swoje możliwości w zastosowaniach magazynowych średniego i dużego zakresu, gwarantując bezpieczną, niezawodną i wydajną obsługę towarów.

Rok 2018 wyróżnia się również wprowadzeniem na rynek serii produktów doskonale łączących inżynierię i technologię dużej grupy na poziomie światowym z pragmatyzmem i dbałością o koszty typowe dla produktów wytwarzanych na Dalekim Wschodzie. Na przykład sukces odniosły maszyny KBD 50-100, stanowiące idealny wybór dla osób poszukujących solidnego i niezawodnego produktu dla własnego zakładu pracy, a także nowe wózki KBG40-50S, które uzupełniają serię Baoli 4-5T KB o wersję LPG napędzaną przez 4,3-litrowe silniki PSI. Jednocześnie wzrosła ilość zamówień na nowe elektryczne wózki paletowe EP12WS i EP15WS, o udźwigu wynoszącym odpowiednio 1,2 t i 1,5 t, które gwarantują wysoką wydajność, niskie koszty eksploatacji oraz łatwość użytkowania.

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.