Georg Utz Sp. z o.o.
ul. Nowowiejska 34
55-080 Kąty Wrocławskie
tel. +48 713 16 77 60
tel. +48 713 16 77 61
info.pl@utzgroup.com

Firma Georg Utz jest producentem pojemników dystrybucyjnych i palet z tworzywa sztucznego. Stanowi część założonej w 1947 r., szwajcarskiej grupy Georg Utz Holding AG - wiodącego gracza na rynku innowacyjnych, trwałych i funkcjonalnych rozwiązań magazynowych i transportowych.

Przedsiębiorstwo jest dostawcą oferującym bogatą gamę produktów wielkokrotnego użytku dla logistyki i magazynowania oraz przemysłu, m.in.: pojemniki do składowania w stosie, oszczędzające powierzchnię, składane, izotermiczne, produkty do magazynów automatycznych oraz palety i skrzyniopalety. Firma specjalizuje się w rozwiązaniach realizowanych na indywidualne potrzeby klientów. Produkty Utz mają zastosowanie w wielu dziedzinach gospodarki – w przemyśle motoryzacyjnym, elektronicznym, spożywczym, farmaceutycznym, rolnictwie, a także w handlu i e-commerce.

Georg Utz Sp. z o.o. posiada certyfikat ISO 9001: 2015. Jest członkiem Polskiej Izby Opakowań i Polskiego Związku Przetwórców Tworzyw Sztucznych.

Czytaj więcej na: utzgroup.com

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.