Nowy Prezes Zarządu ELOKON Polska Sp. z o.o

Holding ELOKON GmbH powołał Michała Makaruka na stanowisko nowego Prezesa Zarządu swojej spółki zależnej w Polsce. W nowej roli, Pan Makaruk zajmie się wzmocnieniem pozycji ELOKON Polska jako dostawcy rozwiązań technologicznych w zakresie bezpiecznych systemów automatyki, poszerzeniem zakresu produktów i usług firmy, dalszym umacnianiem pozycji na rynku w zakresie systemów wspomagania dla pojazdów przemysłowych oraz promowaniem internacjonalizacji spółki w Europie Wschodniej.

 

— Niezmiernie się cieszę na myśl o tym ekscytującym zadaniu, jakim jest przyczynienie się do rentownego rozwoju spółki ELOKON Polska, firmy z bogatą tradycją, która jednocześnie patrzy w przyszłość. Nasz silny zespół i zrównoważony zakres produktów i usług, daje nam silną pozycję dla krajowego i międzynarodowego rozwoju na innowacyjnym rynku bezpieczeństwa maszyn i zautomatyzowanych rozwiązań. Zobowiązujemy się zapewnić naszym klientom optymalny poziom bezpieczeństwa pracowników i sprzętu przy jednoczesnej automatyzacji zakładów i maszyn. W związku ze wzrostem wagi innowacyjnego bezpieczeństwa i systemów wspomagających dla MHE w Polsce i Europie Wschodniej, naszym celem jest zwiększenie naszej roli także w tym sektorze – mówi Michał Makaruk.

5 GŁÓWNYCH celów ELOKON Polska:

  • Umocnienie pozycji ELOKON jako wiodącej firmy zajmującej się bezpieczeństwem maszyn
  • Wsparcie dla klientów w rozwoju procesów produkcji związanych z robotyką, automatyką i cyfryzacją
  • Dalszy rozwój innowacyjnych usług i produktów
  • Rozwój internacjonalizacji w Europie
  • Wspieranie, motywowanie i inspirowanie rozwoju zawodowego naszego zespołu, oraz kwalifikacji jego członków

Michał Makaruk wnosi do firmy wybitne doświadczenie w zakresie zarządzania – mówi Alexander Glasmacher, Dyrektor Zarządzający ELOKON Holding GmbH, spółki holdingowej Grupy ELOKON. — Wieloletnie doświadczenie Michała w zakresie zarządzania na szczeblu międzynarodowym, jak również jego kwalifikacje, stanowią świetne uzupełnienie specjalistycznej wiedzy naszej firmy. Mając go w zespole, będziemy w stanie jeszcze bardziej precyzyjnie dopasować naszą ofertę rynkową do potrzeb naszych klientów.

 

Michał Makaruk

Przed podjęciem pracy w firmie ELOKON, Michał Makaruk piastował różne czołowe stanowiska w zakresie sprzedaży, zarządzania projektami, produkcją i zarządzania operacyjnego u międzynarodowych dostawców opakowań oraz w firmach z branży motoryzacyjnej, w tym – przez kilka lat – w Niemczech. Michał Makaruk ukończył Mechanikę i Budowę maszyn na Politechnice Warszawskiej (studia magisterskie) oraz EMBA na Uniwersytecie Illinois w Urbanie i Champaign. Ma 43 lata, jest żonaty, ma córkę i mieszka z rodziną w Warszawie.

Kluczowe kompetencje:

  • Ponad 20 lat doświadczenia zawodowego
  • Doświadczenie w rozmaitych dziedzinach i branżach
  • Międzynarodowe wykształcenie i doświadczenie zawodowe

 

O firmie ELOKON

Firma ELOKON została założona w 1986 roku i zatrudnia 130 pracowników. Jest to wiodący dostawca kompleksowych usług związanych z bezpieczeństwem i rozwiązaniami technologicznymi w zakresie automatyki, jak również z systemami wspomagania dla pojazdów przemysłowych. Firma zajmuje się opracowywaniem, budowaniem i instalowaniem rozwiązań systemowych zgodnych z ideą przemysłu 4.0 dla ponad 3000 klientów na całym świecie w sektorach: handlowym, logistycznym i przemysłowym. Naszych klientów obsługujemy na poziomie międzynarodowym z czterech biur w Polsce, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Produkty i usługi ELOKON są dostępne w ponad 45 krajach na całym świecie.

 

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

COPYRIGHT © Warehouse Monitor 2022

 

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.