Andreas Folz został nowym Dyrektorem Sprzedaży Grupy ELOKON

Andreas Folz od października 2019 r. obejmuje stanowisko Dyrektora Sprzedaży Grupy ELOKON. Wnosi ze sobą ponad 20 lat doświadczenia w sprzedaży i zarządzaniu w światowych firmach Jest także doświadczonym trenerem motywacyjnym. Folz i jego zespół sprzedaży przyspieszą międzynarodowy rozwój Grupy - dostawcy systemów bezpieczeństwa i wspomagania dla intralogistyki i automatyki. Będzie on także wspierać strategiczny rozwój grupy spółek ELOKON.

Przez ostatnie dziewięć lat Andreas Folz był odpowiedzialny za sprzedaż międzynarodową w BITO-Lagertechnik Bittmann GmbH, a wcześniej był dyrektorem zarządzającym kilku spółek krajowych. „Andreas Folz ma bogate doświadczenie w zakresie rozwiązań intralogistycznych i na naszych rynkach docelowych” - powiedział Alexander Glasmacher, dyrektor zarządzający ELOKON Holding. „Ta nowo utworzona pozycja Menedżera Sprzedaży Międzynarodowej pozwoli nam konsekwentnie realizować naszą strategię światowego wzrostu w ciągu najbliższych kilku lat”.

W ostatnich latach ELOKON odnotował znaczącą ekspansję ze swojej bazy w Niemczech i oddziałów w USA, Wielkiej Brytanii i Polsce, w szczególności dzięki rozwojowi produktów systemów bezpieczeństwa i wspomagania oraz technologii automatyzacji. „Nazwa ELOKON jest synonimem innowacyjnych, wysokiej jakości systemów bezpieczeństwa i rozwiązań dla intralogistyki. Zapotrzebowanie na nie stale rośnie, między innymi ze względu na postęp w technologiach AGV, w robotyce i urządzeniach do noszenia - zarówno w Niemczech, jak i na arenie międzynarodowej”, powiedział Andreas Folz.

www.elokon.com

 

O ELOKON

Założona w 1986 r. firma ELOKON zatrudnia 130 osób i jest wiodącym międzynarodowym dostawcą systemów wspomagających dla intralogistyki oraz technologii bezpieczeństwa i automatyzacji. ELOKON opracowuje, produkuje i instaluje rozwiązania dla ponad 3000 klientów na całym świecie w sektorach handlu, logistyki i przemysłu, wykorzystując najnowszą technologię i czujniki oparte na tych stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym. ELOKON oferuje swoje produkty i usługi międzynarodowej klienteli ze swoich baz w Niemczech, USA, Wielkiej Brytanii i Polsce i jest obecny w ponad 45 krajach.

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

COPYRIGHT © Warehouse Monitor 2022

 

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.