Potrzebujesz świateł do pojazdu? Sprawdź możliwości…

Oferta świateł przemysłowych TVH podzielona jest na trzy kategorie: światła podstawowe, światła bezpieczeństwa i światła robocze. Międzynarodowa firma zachęca polskich użytkowników do zapoznania się z jej propozycją.

- Światła podstawowe: Istnieją trzy rodzaje świateł, dzięki którym pojazd jest dobrze widoczny, jednocześnie zapewniających dobrą widoczność dla kierowcy. Ta kategoria obejmuje światła przednie i tylne, reflektory, kierunkowskazy, lampki tablic rejestracyjnych i inne, kompatybilne z wózkami widłowymi, ładowarkami teleskopowymi, ładowarkami o sterowaniu burtowym i innymi pojazdami.

- Światła bezpieczeństwa: Te światła mają przede wszystkim być widoczne. Nasza oferta obejmuje, między innymi, światła obrotowe, lampy stroboskopowe i światła sygnalizacyjne, zapewniające maksymalną widoczność i ostrzegające ludzi o obecności maszyny.

- Światła robocze: Światła do maszyn często wykorzystywanych poza budynkami. Oświetlają miejsce pracy, zapewniając optymalną widoczność i bezpieczeństwo.

Oferujemy także oświetlenie komercyjne, takie jak latarki, lampy przenośne i mocowane na magnes światła robocze, a także szeroki wybór reflektorów. Mając światła na każdą okazję, nigdy nie musisz pracować w ciemności. Odkryj naszą pełną ofertę oświetlenia komercyjnego w naszym katalogu.

Czy chcesz tylko wymienić żarówkę? Załatwione. Sprawdź nasz katalog i zapoznaj się z szeroką gamą żarówek. Albo przyłącz się do najnowszego trendu w oświetleniu i przerzuć się z żarówek na lampy ledowe. Mamy do dyspozycji bogaty wybór.

Tekst: Materiał promocyjny autorstwa firmy TVH

Zdjęcia: TVH

Na końcu tunelu jest światełko…

Czy pandemia koronawirusa powstrzymała Cię przed osobistym spotkaniem z kolegami? Bądź pewny: na końcu tunelu jest światełko. Do 30 kwietnia TVH daje możliwość wygrania imprezy!* Wspólne posiłki na świeżym powietrzu z kolegami to wspaniały sposób na nadrobienie zaległości po tylu miesiącach przerwy. Szczegóły znajdują się pod tym linkiem:

DOŁĄCZ JUŻ TERAZ

www.tvh.com/swiatla

* Oferta ważna do 30 kwietnia 2021 włącznie

 

O TVH

TVH to międzynarodowa firma z klientami w ponad 180 krajach i 81 oddziałami na wszystkich kontynentach. Jej główne biuro znajduje się w Waregem, w Belgii. Ponadto istnieją dwa główne biura regionalne: jedno w Kansas (USA) obsługujące rynek amerykański i jedno w Hermalle (Belgia) dla Bepco Group. TVH to kompleksowy sklep z częściami i akcesoriami do transportu materiałów, sprzętu przemysłowego i rolniczego oraz drobnego sprzętu do robót ziemnych. Niezrównane know-how znajduje odzwierciedlenie w bazie danych zawierającej ponad 43 000 000 numerów artykułów, z których ponad 920 000 jest dostępnych w magazynie. Nasz dział elektroniki jest największym w Europie i najlepiej wyposażonym centrum serwisowym do naprawy części elektronicznych do wózków widłowych, ruchomych podestów roboczych i pojazdów przemysłowych. TVH została założona w 1969 roku i zatrudnia ponad 4600 pracowników na całym świecie.

Więcej informacji

TVH

Brabantstraat 15, 8790 WAREGEM

+32 56 43 46 06 

isabelle.van.de.voorde@tvh.com

www.tvh.com

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

COPYRIGHT © Warehouse Monitor 2021

 

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.