Kto w 2021 roku trafi do Logistics Hall of Fame? Zaczynamy…

Z początkiem marca wystartowała najnowsza edycja Logistics Hall of Fame. Ruszył proces poszukiwania postaci, które w znaczący sposób wpływają na kształt branży logistycznej - nie tylko w swojej firmie, czy instytucji, ale mają też wpływ na logistykę w ogóle. Uroczystość odbędzie się pod koniec 2021 r., a Warehouse Monitor będzie - jak co roku - uczestniczył w pracach międzynarodowego jury.

Portal Logistics Hall of Fame jest ponownie otwarty na możliwość zgłaszania branżowych osobowości lub grupy osób, tak by można było uroczyście wprowadzić ich do prestiżowego grona logistycznych sław.

Kto trafił do Logistics Hall of Fame w 2020 roku?

Chodzi tu przede wszystkim o postaci, których osiągnięcia są znaczące i mają przy tym wpływ nie tylko na ich firmę czy instytucję, ale oddziaływują - w sposób bezpośredni lub pośredni - na całą branżę. Osiągnięcie może być z dziedziny technicznej, ale też naukowej, biznesowej czy zarządczo-strategicznej. Co ważne - osiągnięcie to musi być praktyczne - formatywne dla logistyki, same koncepcje i założenia teoretyczne po prostu nie wystarczą.

W pierwszej turze głosowania Logistics Hall of Fame Council wybiera kandydatów, spośród których międzynarodowe jury ekspertów, w tym gronie jest także przedstawiciel Warehouse Monitor, wybiera następnie nowego członka, który w czasie uroczystej gali wprowadzany jest do grona logistycznych VIP-ów.

Dodatkowo - kolejna edycja TRATON Logistics Lider of the Year

Ponadto Logistics Hall of Fame po raz kolejny wybierze „TRATON Logistics Lider of the Year”. Propozycje w tym zakresie można również już składać.

– Liderzy logistyki sprawdzają się w czasach kryzysu i wyróżniają się z tłumu. Są twórcami z wizją przyszłości i potrafią wyznaczać trendy w naszej branży – wyjaśnia Anita Würmser, przewodnicząca jury.

Nacisk - w czasie oceny - kładziony jest na aktualność i korzyści dla firmy, a także na ocenę siły innowacyjności, zrównoważony rozwój i zarządzaniem zmianą. Logistics Hall of Fame chce jeszcze bardziej zwrócić uwagę opinii publicznej na efektywność i siłę innowacyjności branży. Darczyńcą jest spółka zależna VW TRATON SE z jej markami MAN, Scania, Volkswagen Caminhões e Ônibus i RIO.

Zgłoszenia można składać bezpłatnie w języku niemieckim lub angielskim do 14 maja 2021 r. Wyłącznie online na stronie: www.logisticshalloffame.net.

Nowo wybrany członek Logistics Hall of Fame oraz TRATON Logistics Lider of the Year zostaną uhonorowani na dorocznej gali, które tradycyjnie odbywa się  pod koniec roku, w historycznej sali Ericha Klausenera Federalnego Ministerstwa Transportu w Berlinie.

Tekst: Warehouse Monitor

Zdjęcie: LHOF/S. Gabsch

Logistics Hall of Fame została założona w 2003 roku i honoruje czołowe postaci, które w sposób wybitny działają na rzecz dalszego rozwoju logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw. Logistics Hall of Fame to inicjatywa non-profit wspierana przez świat polityki, stowarzyszenia, branżę logistyczną oraz media logistyczne.

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

COPYRIGHT © Warehouse Monitor 2021

 

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.