Interroll z nowym systemem sortowania - ciekawym chociażby dla działań e-commerce

Firma dodała nowy system do swego zestawu zautomatyzowanych rozwiązań do sortowania - wprowadza na rynek Split Tray Sorter MT015S. Urządzenie może ułatwić firmom, zainteresowanym tematem, wejście na rynek e-commerce. Ale też może być wykorzystany jako elastyczne wsparcie do istniejących rozwiązań sortujących np. w branży modowej, farmaceutycznej czy w firmach kurierskich.

Nowy urządzenie, z dzielonymi tacami, ma zapewnić dużą dostępność, długą żywotność i szybki zwrot kosztów w przypadku automatycznego sortowania towarów o wadze do 12 kilogramów. Te kompaktowe systemy, które można elastycznie rozbudowywać mogą szczególnie zainteresować integratorów systemów, którzy chcą umożliwić swoim klientom wdrażanie strategii e-commerce lub strategii działań wielokanałowych - na przykład w branży modowej lub farmaceutycznej.

Lista 17 bardzo innowacyjnych rozwiązań intralogistycznych

Już podczas planowania i rozwoju nowego sortownika Interroll Split Tray Sorter, szczególną uwagę zwrócono na wydajne procesy produkcyjne, tak aby osiągnąć optymalne korzyści dla użytkowników końcowych.

– Ponieważ krótkie terminy realizacji projektów dają naszym klientom przewagę konkurencyjną, skupiliśmy się nie tylko na osiągach technicznych i jakości, ale także na bardzo krótkich terminach dostaw – zapewnia Steffen Flender, dyrektor zarządzający Interroll Automation GmbH.

– System ma już modułowy i konfigurowalny system sterowania. Pozwala to na łatwe, szybkie i bezpieczne uruchomienie, a następnie połączenie z odpowiednim systemem zarządzania towarami klienta - mówi Florian Funk, globalny menedżer ds. sortowników w firmie Interroll.

Ponadto systemy oferują możliwość rejestrowania, wizualizacji i przetwarzania stanu pracy w czasie rzeczywistym oraz generowania szeregu pomocnych danych operacyjnych. Równie przyszłościowa jest możliwość elastycznego dostosowywania systemu do zmieniających się procesów przepływu materiałów, a wszystko to dzięki modułowej rozbudowie.

Tekst: Warehouse Monitor

Grafiki: Interroll

Przeczytaj także: Jak usprawnić kompletację? Można spróbować częściową automatyzacją działań

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

COPYRIGHT © Warehouse Monitor 2021

 

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.