Nowy Dyrektor Zarządzający Kärcher w Polsce zaczynał od pracy w logistyce

Nowy szef firmy Kärcher Sp. z o.o. Stanowisko Dyrektora Zarządu objął Rafał Nęcek, od 18 lat związany z krakowską firmą. Rafał Nęcek poznał bezpośrednio najważniejsze obszary funkcjonalne firmy, zaczynając od pracy w logistyce.

Następnie pracował w marketingu, sięgając po kierowanie przez ostatnie 12 lat Działem ds. Sprzedaży w sieci dealerskiej Kärcher, jednym z kluczowych kanałów dystrybucji. To bogate i różnorodne doświadczenie jest obecnie nie do przecenienia na tak zmiennym rynku, technologii i modeli biznesowych.

Czystość i dezynfekcja w branży magazynowej

Firma ma nadal sięgać po ambitne cele - nie tylko w zakresie rozwoju sprzedaży, dotarcia do nowych grup docelowych, a tym samym maksymalizacji zysku, ale i w poważnym traktowaniu zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności biznesu. Kontynuacja w tych wszystkich obszarach sukcesów, jakie firma osiągnęła pod kierownictwem pierwszego Dyrektora - Jacka Olko - przez 28 lat istnienia, to duże wyzwanie dla nowego szefa.

Jak zapowiada Kärcher w swoim stanowisku: „nabyte w firmie zrozumienie biznesu i sprawdzone talenty managerskie pana Rafała Nęcka gwarantują, że Kärcher Sp. z o.o. nadal pozostanie jedną z najlepszych spółek-córek w niemieckim koncernie Alfred Kärcher SE & Co. KG. Z korzyścią dla wszystkich interesariuszy firmy”.

Tekst: Warehouse Monitor / Kärcher

Zdjęcie: Kärcher

Case study: Centrum logistyczne Alfred Kärcher w Obersontheim

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

COPYRIGHT © Warehouse Monitor 2021

 

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.