ZD421 - nowe 4-calowe drukarki Zebra Technologies, szybsze i bardziej wydajne niż ich poprzedniczki

ZD421 to nowe, 4-calowe drukarki firmy Zebra, które łączą w sobie najbardziej istotne cechy dla urządzeń w swojej klasie - funkcjonalność, niezawodność oraz bezpieczeństwo. Najnowsza gama drukarek ZD421 zastępuje bardzo udaną i popularną serię GK.

Dostępnych jest wiele wersji, między innymi do druku termicznego oraz termotransferowego, a także specjalnie przeznaczonych do sektora ochrony zdrowia. Modele ZD421 są o 30 procent mocniejsze niż ich poprzedniczki, czyli drukarki ZD420 oraz o 700 procent szybsze od modeli GK.
Nowe modele standardowo są wyposażone w porty USB i USB host. Opcjonalnie mogą łączyć się za pomocą portów Ethernet lub szeregowego oraz modułów Bluetooth 4.1 i Bluetooth Low Energy (BLE). Ponadto umożliwiają obsługę za pomocą urządzeń działających pod kontrolą systemów Windows, Android lub iOS. Komunikację, parowanie oraz szybkie i wygodne drukowanie zapewni aplikacja Print Touch za pośrednictwem NFC. Zestaw narzędzi przygotowanych przez producenta - Print DNA - pozwala między innymi na zdalne zarządzanie flotą drukarek w ramach usługi MPS (Managed Print Services).

Potrzebujesz świateł do pojazdu magazynowego? Sprawdź możliwości…>>


ZD421 charakteryzują się łatwością i intuicyjnością obsługi, pięć ikon LED informuje na bieżąco o statusie pracy drukarki, z kolei trzyprzyciskowy interfejs pozwala na wygodną kontrolę urządzenia. Nowe drukarki obsługują wszystkie popularne języki, m.in. EPL oraz ZPL. Dzięki narzędziom Virtual Devices dopuszczają także możliwość emulacji języków innych drukarek.
Opcjonalnie ZD421 można wyposażyć w baterie o dużej pojemności i sprawić tym samym, że staną się urządzeniami mobilnymi.

Autoryzowanym dystrybutorem urządzeń Zebra Technologies jest Koncept-L S.A.

 

Tekst: Warehouse Monitor

Zdjęcie: Koncept-L

 

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

COPYRIGHT © Warehouse Monitor 2021

 

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.