Odliczamy do Polskiego Kongresu Logistycznego - i tym razem w formule online (19-20 maja)

Automatyka i robotyka w magazynach, inteligentna mobilność, logistyka w e-commerce – to tylko część tematów, o których dyskutować będą uczestnicy jubileuszowego, 15. Polskiego Kongresu Logistycznego eLOGISTICS 2021. Wydarzenie w formule online odbędzie się w dniach 19-20 maja.

Z artykułu dowiesz się:

  • Jakiej liczby odwiedzających spodziewają się organizatorzy Kongresu?
  • Jakie firmy są sponsorami wydarzenia?
  • Na jakich zasadach i w jaki sposób się można zarejestrować?

Organizator – Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Logistyki i Magazynowania – stawia na sprawdzoną w ubiegłym roku formułę zdalną wydarzenia.

– Ubiegłoroczny Kongres, organizowany po raz pierwszy w formacie online, okazał się strzałem w dziesiątkę – mówi dr hab. Arkadiusz Kawa, dyrektor Łukasiewicz-ILiM. – W tym roku chcemy podążać tą ścieżką, dlatego oferujemy nowoczesną, efektywną i co istotne obecnie bezpieczną przestrzeń wymiany wiedzy, doświadczeń oraz budowania relacji dla przedstawicieli biznesu. eLOGISTICS 2021 to miejsce dla przedsiębiorstw prężnie działających lub chcących zaistnieć w obszarze logistyki.

Kongres zorganizowany zostanie na platformie, do której dostęp będą mieli zarejestrowani użytkownicy. Organizator szacuje, że może to być nawet 500 osób reprezentujących handel, operatorów logistycznych, firmy kurierskie i spedycyjne jak również podmioty publiczne. Wśród aktualnie zadeklarowanych sponsorów wydarzenia są m.in. Adecon, SIEMENS, Jungheinrich, Panattoni, Geis Polska, WDX S.A., DataConsult S.A.

- Od lat współpracujemy z Łukasiewicz - ILiM w ramach różnych wspólnych  projektów, inwestujemy w opracowywanie niestandardowych rozwiązań wspierających logistykę. Dlatego  też zdecydowaliśmy się zostać Partnerem Głównym Polskiego Kongresu Logistycznego e-logistics 2021 - mówi Ryszard Pytel, prezes zarządu DataConsult.

Kongres to dwa dni prelekcji i wirtualnych warsztatów w trakcie których uczestnicy debatować będą przede wszystkim nad wyzwaniami dla logistyki dziś i w przyszłości. Uczestniczący w wydarzeniu będą mogli również podziwiać wirtualną wystawę partnerów kongresu oraz nawiązać nowe relacje biznesowe poprzez wirtualny networking. Udział w wydarzeniu jest płatny.
Warehouse Monitor patronuje temu wydarzeniu.

Więcej informacji: na www.logistics.pl

 

Tekst: Warehouse Monitor

 

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

COPYRIGHT © Warehouse Monitor 2021

 

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.