Co organizatorzy proponują gościom targów Modernlog 2021?

Coraz bliżej do kolejnej edycji Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog. W dniach od 31 sierpnia do 3 września na terenie MTP będzie można spotkać się z firmami z branży logistycznej, przedstawicielami producentów i dostawców nowoczesnych rozwiązań magazynowych, zapoznać się z nowościami produktowymi, obejrzeć pokazy maszyn oraz wziąć udział w towarzyszącej targom konferencji Smart Warehouse.

Tegoroczny kalendarz imprez branżowych w Poznaniu otwiera blok ITM Industry Europe w tym targi Modernlog.

– Jesteśmy dumni, że Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog wraz z ITM Industry Europe rozpoczną sezon imprez branżowych na MTP. W ostatnich miesiącach z uwagą śledziliśmy doniesienia z rynku logistycznego i cieszymy się, że wiele firm odnotowało dynamiczny wzrost oraz rozpoczęło inwestycje  w nowe technologie – mówi Hanna Zdrojewska, dyrektor targów Modernlog.

Case study: Zautomatyzowana intralogistyka u producenta komponentów zapachowych - w firmie LUZI >>

Jak podkreślają organizatorzy - obszar tematyczny tegorocznych targów Modernlog odzwierciedla bieżące trendy rynkowe,  skupiając się na prezentacji nowatorskich rozwiązań dla magazynów przyszłości oraz propozycji systemowych dla rynku e-commerce i omnichannel.

– Wsłuchujemy się w głosy profesjonalistów z branży logistycznej, aby móc zaproponować wystawcom i gościom targowym jak najbardziej interesujący program targów  – dodaje Hanna Zdrojewska.

Nieodzowną częścią targów Modernlog są pokazy maszyn organizowanych pod nazwą Innovation for Logistics Industry (In4Log). Także i w tym roku będzie można przyjrzeć się z bliska pracującym urządzeniom, przekonać się o skuteczności innowacyjnych rozwiązań w magazynie. Pokazy są organizowane przez wydawnictwo Medialog we współpracy z partnerami technologicznymi i organizatorami Modernlog.

Będzie można także wziąć udział w branżowej Konferencji Smart Warehouse. Jej program opiera się na analizie studiów przypadków, dyskusji z praktykami, oraz rozpatrywaniu możliwości, jakie dają nowe technologie współczesnym logistykom. Konferencja odbywa się pod patronatem PSML oraz Łukasiewicz-Instytut Logistyki i Magazynowania.

Działalność rozpoczęło centrum logistyczne firmy Puma – kolejny kamień milowy w strategii „Forever Faster” >>

Dla osób, które nie mogą pojawić się na targach osobiście udostępniona zostanie internetowa platforma spotkań online, skierowana zarówno dla wystawców, jak i zwiedzających. Umożliwi ona dotarcie ze swoją ofertą do potencjalnych odbiorców, niezależnie od usytuowania siedziby firmy.

 

Tekst: Warehouse Monitor

Zdjęcia: MTP

 

 

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

COPYRIGHT © Warehouse Monitor 2021

 

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.