Koncept-L dystrybutorem rozwiązań POS marki Toshiba Global Commerce Solutions

Firma Koncept-L S.A. zyskała miano oficjalnego dystrybutora rozwiązań POS marki Toshiba Global Commerce Solutions. Portfolio produktów Koncept-L zostało wzbogacone o najnowsze technologie i sprawdzone rozwiązania POS przeznaczone do handlu detalicznego: panele PC, terminale typu All-in-One, kasy samoobsługowe, Digital Signage, drukarki etykiet i paragonów.

Toshiba to marka z ogromną tradycją. Od wielu lat wydatnie przyczynia się do rozwoju technologii elektrycznych jak i elektronicznych. Jest również jednym z wiodących dostawców rozwiązań w branży automatycznej identyfikacji. Jest światowym liderem w dziedzinie technologii dla sklepów detalicznych. W Toshiba Global Commerce Solutions pracuje ponad 2000 pracowników, obsługujących ponad 120 krajów. Producent szczyci się ponad 3,5 mln jednostek POS zainstalowanych na całym świecie. Ich klienci stanowią 60 procent z 25 największych detalistów.

Koncept-L S.A. działa na rynku od 1996 r. Na przestrzeni tych lat firma stała się jednym z liderów rynku w zakresie automatycznej identyfikacji w Polsce, krajach bałtyckich i Europie Wschodniej. W oparciu o współpracę z partnerami Koncept-L S.A. świadczy usługi integracyjne oraz wspiera wdrożenia rozwiązań systemowych, m.in. w logistyce oraz  produkcji.

ZD421 - nowe 4-calowe drukarki Zebra Technologies, szybsze i bardziej wydajne niż ich poprzedniczki >>

Firma wprowadza profesjonalne, innowacyjne rozwiązania w różnych dziedzinach Auto ID: od drukowania, odczytu kodów kreskowych, przetwarzania i przechowywania danych po technologie dla punktów sprzedaży. Dodatkowo zapewnia doskonałą obsługę klienta, obejmującą: dystrybucję, szkolenia i wsparcie posprzedażowe, w tym serwis.

Obie firmy dążą do dostarczania najlepszych w swojej klasie narzędzi dla handlu detalicznego, nieustannie wspierają wdrażanie nowych rozwiązań oraz wydatnie przyczyniają się do zwiększenia komfortu zakupów, a tym samym zadowolenia konsumentów. Koncept-L oferuje również pozostałe rozwiązania marki Toshiba do automatycznej identyfikacji, a wśród nich przemysłowe drukarki etykiet, dedykowane dla wielu branż.

 

Tekst: Warehouse Monitor / Koncept-L

Zdjęcie: Koncept-L

 

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

COPYRIGHT © Warehouse Monitor 2021

 

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.