Nowy terminal do zadań specjalnych (w tym w chłodniach): CipherLab RK95 Cold Storage

Cipherlab RK95 to ciekawa propozycja dla wymagającego odbiorcy. Urządzenie jest następcą popularnego modelu 9700 i odznacza się ogromną wydajnością i niezawodnością pracy. Producent oferuje specjalną wersję tego terminala  - Cold Storage -  która przeznaczona jest do pracy w chłodniach.

Model ma baterię zoptymalizowaną pod kątem pracy w niskich temperaturach (minimum 7 godzin pracy w temperaturze -30°C) oraz wewnętrzne grzałki eliminujące problem kondensacji pary wodnej w urządzeniu i osiadania szronu na wyświetlaczu i szybce skanera. Dzięki tym rozwiązaniom dolna granica zakresu pracy terminala rozszerza się do -30 stopni Celsjusza.

Dodatkowo RK95 Cold Storage posiada stopień ochrony IP65 i pełne zabezpieczenie przed wodą, pyłem i przypadkowymi upadkami (do 1,5 m). Asekurację 4,3 calowego wyświetlacza WVGA zapewnia z kolei szkło Corning Gorilla.

Sercem terminala jest najmocniejszy ośmiordzeniowy procesor o taktowaniu 2,2 GHz, wspierany przez najnowszy system Android i certyfikaty Google dla przedsiębiorstw (GMS, AER), które zapewniają wydajność urządzenia zarówno teraz, jak i w przyszłości. Parametry RK95 zostały poprawione czterokrotnie w porównaniu do modelu 9700, bowiem ilość pamięci RAM wzrosła z 1 do 4 GB, a pamięć Flash z 16 do 64 GB. Istnieje możliwość rozszerzenia pamięci przy użyciu karty SDHC o maksymalnej pojemności 32 GB lub SDXC aż do 2 TB.

Poznaliśmy zwycięzców IFOY AWARD 2021! Oto sześć wyjątkowych (i skutecznych) rozwiązań >>

Funkcja hot-swap umożliwia wymianę akumulatora bez przerywania pracy. Terminal ma wszechstronne opcje odczytu, ponieważ oferuje mnogość dostępnych modułów skanujących, m.in. czytnik 1D / 2D, czytnik 2D średniego i dalekiego zasięgu (do 20 metrów). W urządzeniu zastosowano również najwyższej jakości łączność bezprzewodową WLAN (2x2 MU-MIMO), Bluetooth 5.0, BLE i opcjonalnie NFC oraz GSM. RK95 można wyposażyć w uchwyt GUN,  13 MP kamerę oraz wybrać jedną z dostępnych wersji klawiatur: 29-, 38- lub 52-klawiszowej.

Autoryzowanym dystrybutorem urządzeń CipherLab jest firma Koncept-L S.A.

 

Tekst: Warehouse Monitor

Zdjęcia: Koncept-L

 

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

COPYRIGHT © Warehouse Monitor 2021

 

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.