Koncept-L został dystrybutorem rozwiązań marki Trio Mobil

Firma Koncept-L S.A. zyskała miano oficjalnego dystrybutora marki Trio Mobil. Tym samym Oferta produktowa zostaje wzbogacona o najnowsze technologie i sprawdzone rozwiązania przeznaczone do sektora produkcji, logistyki oraz handlu detalicznego i usług.

Trio Mobil jest wiodącym dostawcą rozwiązań dla przemysłu wytwórczego i handlu detalicznego oraz specjalizuje się w technologiach Internetu rzeczy (IoT), a o jakości ich produktów świadczyć może imponująca liczebność klientów, będących w swoich dziedzinach liderami na rynku ogólnoświatowym. Od 2021 r. Trio Mobil jest jednym z największych producentów w branży z profesjonalnym zespołem liczącym 150 osób, obsługuje ponad 25 tys. klientów korporacyjnych i może pochwalić się sprzedażą przekraczającą 300 tys. urządzeń.

Koncept-L S.A. działa nieprzerwanie na rynku od 1996 r. Na przestrzeni tych lat firma stała się jednym z liderów rynku w zakresie automatycznej identyfikacji w Polsce, krajach bałtyckich i Europie Wschodniej. W oparciu o współpracę z partnerami biznesowymi Koncept-L S.A. świadczy usługi integracyjne oraz wspiera wdrożenia rozwiązań systemowych, m.in. w logistyce oraz  produkcji.
Obie firmy nieustannie wspierają wdrażanie nowych technologii w branży automatycznej identyfikacji, wzbogacają rynek o profesjonalne rozwiązania i rozwijają się, świadcząc przy tym usługi na najwyższym poziomie.

Tekst: Warehouse Monitor / Koncept-L

Zdjęcia: Koncept-L

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

COPYRIGHT © Warehouse Monitor 2022

 

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.