Spotkanie z ekspertami i praktykami – zaproszenie na Dzień Otwarty Jungheinrich (20 października)

Jedna z prezentacji dotyczyć będzie innowacyjnego urządzenia Jungheinrich AGV EKS 215a

Jak może wyglądać przyszłość magazynów i rozwiązań przemysłowych? Sporo będzie się można na ten temat dowiedzieć w środę 20 października, w trakcie Dnia Otwartego Jungheinrich.

– Spotkajmy się i porozmawiajmy o tym, jak przygotować się na wyzwania przyszłości, w jakie rozwiązania warto inwestować, aby pozostać konkurencyjnym w niezwykle zmiennym środowisku biznesowym – zapraszają organizatorzy wydarzenia.

Spotkanie odbędzie się – tak jak w poprzednim roku – w sprawdzonej już formule online. Uczestnicy Dni Otwartych będą mogli skorzystać z obecności ekspertów Jungheinrich, którzy podzielą się fachową wiedzą potwierdzoną wieloletnim doświadczeniem w branży i dużą liczbą wdrożeń.

Zaprezentowany zostanie też wózek widłowy ERD 220i w technologii li-ion

Podczas wydarzenia będzie można bliżej poznać najnowsze osiągnięcia konstruktorów i inżynierów Jungheinrich. Wśród nowości rynkowych będzie chociażby podnośnikowy wózek widłowy ERD 220i w technologii li-ion, który jest odpowiedzią na oczekiwania rynku w zakresie wysoce efektywnych energetycznie urządzeń, a także AGV EKS 215a – wydajne wsparcie procesów automatycznych w magazynach. 

Więcej informacji znajduje się na stronie eventu: https://eventory.cc/event/dzien-otwarty-jungheinrich

Tekst: Warehouse Monitor:

Zdjęcia: Jungheinrich

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

COPYRIGHT © Warehouse Monitor 2022

 

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.