DS3678-KD - wytrzymały i wszechstronny skaner kodów w wersji z klawiaturą i wyświetlaczem

DS3678-KD to niemal niezniszczalny skaner kodów 1D i 2D, który sprawdzi się w najtrudniejszych warunkach. Posiada wysoką odporność na upadki (nawet z trzech metrów na beton) oraz wstrząsy (7500 wielokrotnych wstrząsów). Z kolei podwójna klasa szczelności IP65/IP68 zapewnia ochronę przed pyłem oraz wodą.

Warto wspomnieć, że stacja bazowa również została zabezpieczona i charakteryzuje się klasą szczelności IP65, a styki ładowania obsłużą 250 tysięcy dokowań. Urządzenie może pracować w skrajnie wysokich i niskich temperaturach (-20°C do 50°C), w związku z czym daje swobodę użytkowania w najbardziej wymagających miejscach, zarówno w zakurzonych i wilgotnych magazynach, chłodniach czy w terenie, nie przerywając wykonywanych zadań, nawet podczas ulewnego deszczu. DS3678-KD ekspresowo odczyta kody z odległości 2,1 metra, a dzięki technologii inteligentnego obrazowania PRZM kody słabej jakości bądź uszkodzone również zostaną zarejestrowane.

Koncept-L został dystrybutorem rozwiązań marki Trio Mobil >>

Unikalny tryb Multi-Code Data Formatting umożliwia jednoczesny odczyt do 20 kodów kreskowych umieszczonych na jednej etykiecie. DS3678-KD zapewnia także przechwytywanie zdjęć, dokumentów oraz tekstu w technologii OCR. Urządzenie wyróżnia się podświetlaną, 19-klawiszową klawiaturą alfanumeryczną oraz kolorowym, 2-calowym wyświetlaczem, co oferuje dużą ergonomię oraz intuicyjność obsługi. Zarówno status połączenia Bluetooth oraz wskaźnik naładowania baterii są widoczne na ekranie skanera, dzięki czemu kontrola najważniejszych funkcji odbywa się natychmiastowo i nie wymaga przerywania pracy.
Autoryzowanym dystrybutorem urządzeń Zebra Technologies jest firma Koncept-L S.A.

Tekst: Warehouse Monitor

Zdjęcia: Koncept-L S.A.

 

 

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

COPYRIGHT © Warehouse Monitor 2021

 

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.