Cenna nagroda dla elektrycznego wózka Hyster o dużej ładowności

Hyster poinformował, że model ​​E50-60XNL – wózek widłowy z wbudowanym akumulatorem litowo-jonowym – został Produktem Roku. Czytelnicy prestiżowego magazynu „Material Handling Product News” i MaterialHandling247.com uznali ten model za najlepszy produkt 2021 roku w kategorii wózków widłowych i akcesoriów.

– Coraz więcej branż zaczyna przechodzić z silników spalinowych na energię elektryczną. Współpracujemy z nimi tak, aby opracować szeroką gamę rozwiązań przemysłowych zaprojektowanych w ten sposób, aby sprostać nowym wyzwaniom i pomóc firmom przekraczać ich cele operacyjne – zapewnia Martin Boyd, wiceprezes, Planowanie produktów i rozwiązania w Hyster.
W jego ocenie wysoka wydajność Hyster E50-60XNL to tylko jeden z przykładów pokazujących zaawansowaną moc akumulatora litowo-jonowego, która pomaga operatorom pracować w zgodzie z zasadami zielonej intralogistyki, przy jednoczesnym zwiększeniu komfortu i produktywności operatora wózka.
Stworzony do intensywnych zastosowań w zamkniętych pomieszczeniach przemysłowych, E50-60XNL jest wózkiem z przeciwwagą z oponami amortyzowanymi, zaprojektowanym wokół akumulatora litowo-jonowego. Jego innowacyjna konstrukcja wykorzystuje lżejszy i mniejszy rozmiar zintegrowanego akumulatora litowo-jonowego, co skutkuje ergonomicznymi korzyściami, takimi jak przestronna kabina operatora oraz niższa podłoga i siedzenie zapewniające więcej miejsca na głowę i nogi.
E50-60XNL wykorzystuje wszystkie zalety baterii litowo-jonowej, w tym krótszy czas ładowania i brak konieczności konserwacji baterii. Hyster zdobył także drugą nagrodę czytelników – Produktem Roku została witryna HYSOURCEPARTS.com, serwis e-commerce służący do zamawiania oryginalnych części zamiennych, ale też wyszukiwania niezbędnych schematów instalacyjnych. Czytelnicy uznali ulepszoną platformę za topowe rozwiązanie 2021 roku.
Nagrody czytelników Material Handling Product News i MaterialHandling247.com honorują osiągnięcia firm w zakresie ich nowatorskiego podejścia do transportu i składowania materiałów w centrach produkcyjnych, dystrybucyjnych i magazynach. Firmy zostały zaproszone do zgłaszania produktów, które uznały za godne wyróżnienia, natomiast czytelnicy MHPN wyłonili zwycięzców w 14 kategoriach.

Tekst: Warehouse Monitor

Zdjęcia: Hyster

 

J2.5-3.0XNL z baterią litowo-jonową w ofercie Zeppelin Polska

Te wydajne czterokołowe elektryczne wózki z przeciwwagą zasilane bateriami litowo-jonowymi zapewniają zwrotność i niskie koszty eksploatacji dzięki połączeniu wydajności energetycznej i parametrów. Zalet rozwiązania (Li-Ion) jest dużo: to praktycznie bezobsługowe podzespoły. To też możliwość osiągnięcia 100% stanu naładowania akumulatora (od całkowitego rozładowania) w ciągu dwóch godzin. Co więcej – akumulatory litowo-jonowe eliminują konieczność wymiany baterii i oszczędzają czas transportu i obsługi, przyczyniając się do zwiększenia wydajności. Zmniejszają również zapotrzebowanie na konserwację, ponieważ są szczelnie zamknięte i nie wymagają uzupełniania lub ładowania wyrównawczego. Baterie litowo-jonowe są postrzegane jako bardziej przyjazne dla środowiska naturalnego. Konstrukcja zintegrowanego akumulatora litowo-jonowego pomaga zwolnić miejsce w przedziale operatora, maksymalizując komfort i wygodę. Ergonomię poprawia też regulowana kolumna kierownicy i wygodny fotel operatora ze zintegrowanym podłokietnikiem zawierającym minidźwignie do sterowania hydrauliką i innymi kluczowymi funkcjami. Wyświetlacz na desce rozdzielczej przekazuje operatorowi ciągłą informację zwrotną o stanie wózka. Wózek waży nieco ponad 300 kg mniej niż analogiczny model zasilany kwasem ołowiowym. Ta ogólna redukcja masy wózka poprawia przyspieszenie i zmniejsza zużycie energii.

 

 

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

COPYRIGHT © Warehouse Monitor 2022

 

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.