Jak sprawnie (i bez większego wysiłku) przyspieszyć transport?

Załadunek i rozładunek kontenerów, usługi transportowe i inne zadania logistyczne często wymagają różnych urządzeń i narzędzi do efektywnego i bezpiecznego działania. TVH oferuje szeroką gamę tych oszczędzających czas rozwiązań.

Ogranicz do minimum pracę manualną podczas załadunku i rozładunku  

Szukasz sprzętu do transportu towarów? Znajdź go w TVH. Dysponujemy szerokim asortymentem ręcznych wózków i wózków do różnych zastosowań. Wybierz idealny do swoich potrzeb wózek ręczny: dostępne są w wersji stałej jak również składanej. Musisz przewozić pojemniki lub skrzynki? Standardowy wózek pomoże Ci wykonać pracę.

A co w przypadku takich produktów jak chociażby butelki, opony czy krzesła? Nie ma żadnego problemu! Mamy specjalnie wyposażone wózki spełniające Twoje potrzeby; innowacyjna konstrukcja pozwala bez trudu układać towary w stos i łatwo przemieszczać je. Co w przypadku jeśli musisz wchodzić po schodach? Mamy modele, które pozwolą Ci przejść na wyższy poziom.

PEŁNA GAMA WÓZKÓW I PLATFORM ROLKOWYCH

 

Wybierz odpowiednią rampę załadowczą, aby wykonać zadanie bardziej efektywnie

Załadunek towarów do Twojego samochodu w komfortowy sposób jest możliwy. Nasze rampy załadowcze oferują takie rozwiązanie i mogą być z powodzeniem wykorzystywane do wielu innych zastosowań. Zapoznaj się z naszą szeroką gamą ramp załadowczych i znajdź różne rozmiary o różnej pojemności, które pomogą Ci bezpiecznie i szybko załadować lub rozładować Twój towar. 

PEŁNA GAMA RAMP ZAŁADOWCZYCH

 

Szybsza dostawa dzięki wózkom paletowym

Oprócz modeli standardowych TVH oferuje również specjalne modele, takie jak ciche wózki paletowe, wózki nożycowe, wózki paletowe z wagą oraz wózki paletowe do ćwierć palet i pojemników na ryby. Ponadto asortyment obejmuje również ocynkowane i nierdzewne wózki paletowe, idealne do zastosowania w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym, gdzie higiena jest najważniejsza. Ręczny, półelektryczny lub w pełni elektryczny, wybór należy do Ciebie.

PEŁNA GAMA WÓZKÓW PALETOWYCH

 

Nawet duże wózki mogą być szybko przemieszczane przy użyciu ciągników elektrycznych

Ciągniki elektryczne sprawiają, że przemieszczanie ciężkich wózków sklepowych, transportowych i przemysłowych, łóżek szpitalnych oraz kontenerów rolkowych jest łatwiejsze i bardziej ergonomiczne. To kompaktowe urządzenie może być łatwo kontrolowane bez użycia siły fizycznej. Efektywnie przewieziesz kontenery rolkowe i inne wózki transportowe w dowolne miejsce.

Dzięki naszym standardowym ciągnikom elektrycznym możliwe jest przemieszczanie ciężkich ładunków przy mniejszym wysiłku pracowników i z większą prędkością. Naturalnie, prowadzi to do niezwykle wydajnego tempa pracy. W ofercie znajdują się różne modele i opcje. Jesteś gotowy, by usprawnić swoją pracę?

PEŁNA GAMA CIĄGNIKÓW ELEKTRYCZNYCH

 

Tekst: Eksperci TVH (promocja)

Zdjęcia: TVH

 

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

COPYRIGHT © Warehouse Monitor 2022

 

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.