Kierunek Wrocław: Dni Otwarte Jungheinrich (5 i 6 października)

Na zdjęciu: jedna z wcześniejszych edycji Dni Otwartych Jungheinrich

Elektrycznie, efektywnie, ekologicznie, ergonomicznie - świat intralogistyki i motoryzacji łączy wiele. Podobne oczekiwania użytkowników, podobne trendy i kierunki rozwoju. Nie od dziś wiadomo, że konstruktorzy wózków widłowych inspirują się branżą automotive. Co jest wspólne, a co różne? Jak zmienia się dziś intralogistyka? Jak zapowiadają organizatorzy - między innymi o tym tym będzie się dyskutowało podczas Dni Otwartych Jungheinrich.

W specjalnie przygotowanym magazynie zlokalizowanym w Bielanach Wrocławskich (ul. Logistyczna 2, start o godzinie 9) w środę 5 oraz w czwartek 6 października, goście będą mogli zobaczyć najnowsze osiągnięcia konstruktorów Jungheinrich. Będą to rozwiązania, które usprawniają pracę magazynu.

 

Więcej o wydarzeniu oraz bezpłatna rejestracja:

https://eventory.cc/event/dni-otwarte-jungheinrich-2022

 

Będzie można – na przykład - zobaczyć na żywo, jak pracuje nowy AGV EKS 215a, jak cyfryzacja optymalizuje pracę w intralogistyce. Ponadto goście wydarzenia dowiedzą się jeszcze więcej o technologii litowo-jonowej i sprawdzą, czy najnowsza seria wózków widłowych POWERLiNE spełnia ich oczekiwania.

Dni Otwarte to również może być doskonała okazja do tego, aby przekonać się, że używane wózki JUNGSTARS są tak samo wydajne i bezpieczne jak nowe modele Jungheinrich – zaprezentowane zostaną nowoczesne wózki systemowe oraz wydajne pojazdy litowo-jonowe. Ponadto na gości czekać będą stoiska serwisu Jungheinrich oraz sklepu internetowego PROFISHOP, a także symulator jazdy wózkiem czołowym EFG.

Tekst: Warehouse Monitor

Zdjęcie: Warehouse Monitor

 

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

COPYRIGHT © Warehouse Monitor 2022

 

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.