Chwytak do AGD model EASY MOVE

Nowym produktem firmy Bolzoni Auramo jest chwytak do artykułów AGD, model EASY MOVE, chwytak z automatycznym systemem doboru siły ścisku. Ta nowa technologia umożliwia, w prosty sposób, transport różnorodnych ładunków bez ryzyka uszkodzeń opakowania oraz co najważniejsze samego produktu. Rozwiązanie to dedykowane jest dla producentów artykułów AGD, operatorów logistycznych oraz centrów dystrybucji tymi towarami. Prosta, łatwa w obsłudze laserowa technologia pomiaru umożliwia wybór 16 poziomów siły ścisku, automatycznie dobieranych przez system do różnorodnych konfiguracji przewożonych pakietów.

Poprawność działania  systemu kontrolowana jest za pomocą 4 punktowego urządzenia do pomiaru siły ścisku. Urządzenie to umożliwia nie tylko pomiary zadanej siły ścisku, ale również rozkładu sił na badanej powierzchni płyty kontaktowej.  Wyniki pomiarów, zapisywane w pliku dla każdego pomiaru, stanowią potwierdzenie, że transport ładunków realizowany jest prawidłowo, z zachowaniem najwyższych standardów w zakresie ochrony ładunku.

Dział sprzedaży Bolzoni Auramo Polska sp. z o.o. służy pomocą w doborze odpowiedniej konfiguracji osprzętu. Nasi technicy są specjalistami w zakresie montażu i dostosowania osprzętu do indywidualnych potrzeb klienta. Na życzenie użytkownika  osprzęt może być zainstalowany, skonfigurowany, a operatorzy wózków widłowych przeszkoleni w zakresie bezpiecznej pracy oraz obsługi urządzenia. Oferujemy również specjalistyczny serwis urządzeń typu EASY MOVE oraz okresowe pomiary parametrów pracujących już osprzętów.

Na podstawie pomiarów nasza firma przygotowuje stosowne certyfikaty poświadczające pełną  sprawność urządzeń lub kwalifikujemy je jako wymagające dostosowania do standardów klienta.

Więcej informacji: Home Appliance and Carton Clamps - Bolzoni

(bolzonigroup.com)

 

 

 

Tekst: Eksperci z Bolzoni Auramo Polska Sp. z o.o.
Zdjęcia: Bolzoni Group

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

COPYRIGHT © Warehouse Monitor 2022

 

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.