CHEP pozostaje partnerem paletowym IFOY AWARD

Palety i pojemniki wykorzystywane w trakcie jazd testowych IFOY AWARD pozostaną niebieskie również i w kolejnych latach. Sieć poolingowa CHEP przedłużyła umowę jako oficjalny partner IFOY AWARD i będzie nadal dostarczać swoje nośniki. Najnowsza edycja Dni Testowych IFOY ma się odbyć na terenie targowym w Dortmundzie w dniach 22-26 marca.

 

– Wspieramy IFOY AWARD od ponad pięciu lat i nie możemy się doczekać kontynuacji współpracy jako oficjalny partner – mówi Katrin Zeiler, Senior Director Zero Waste World, Customer Innovation & Solutions Europe w CHEP. – Chcemy odgrywać wiodącą rolę we wspólnym projektowaniu wolnych od odpadów standardów i ram intralogistycznych poprzez wspólne programy innowacji. To nasz wkład w dekarbonizację i eliminację odpadów, przed globalnymi wyzwaniami, przed którymi stoją firmy i łańcuchy dostaw.

 

– Promowanie innowacji, efektywności energetycznej i zrównoważonych rozwiązań w intralogistyce jest głównym celem nagrody IFOY AWARD. Dzięki swojemu podejściu do unikania marnotrawstwa w łańcuchu dostaw, CHEP jest zatem idealnym partnerem paletowym podczas IFOY TEST DAYS  - ocenia Anita Würmser, przewodnicząca jury IFOY AWARD.

 

Nagroda International Intralogistics and Forklift Truck of the Year (IFOY AWARD) w ciągu ostatnich dziewięciu lat ugruntowała swoją pozycję jako wiarygodny wskaźnik efektywności ekonomicznej. Jest też uważana za wiodącą nagrodę promującą innowacyjność w intralogistyce.

 

 

Poznaj 7 zwycięzców IFOY Award 2020 - najbardziej innowacyjne rozwiązania w intralogistyce

 

Jury, w skład którego wchodzą redaktorzy naczelni czołowych międzynarodowych mediów logistycznych (w Polsce jest to redakcja „Warehouse Monitor”), podejmuje decyzje samodzielnie, według przejrzystych kryteriów i na podstawie fachowej wiedzy. Decyzja jest podejmowana na podstawie trzystopniowego audytu.

Produkty i rozwiązania nominowane do finału poddawane są indywidualnym testom Dni Testowych IFOY. W tym protokołowi testowemu zawierającemu około 80 kryteriów oraz naukowemu - IFOY Innovation Check.

Kolejne dni testowe mają się odbyć w centrum wystawienniczym Messe Dortmund w dniach 22-26 marca.

 

 

Tekst: Warehouse Monitor

Zdjęcia: CHEP / IFOY AWARD

 

 

 

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

COPYRIGHT © Warehouse Monitor 2021

 

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.