FOLPLAST s.c. nowym najemcą w SEGRO Business Park Warsaw Ożarów

 

W lipcu firma Folplast podpisała kilkuletnią umowę na wynajem powierzchni na terenie SEGRO Business Park Warsaw Ożarów. Powierzchnia najmu to ok. 850 metrów kwadratowych. Spółka planuje wprowadzić się do obiektu we wrześniu.

Firma działająca od 1997 r. na rynku materiałów opakowaniowych skupia się na dystrybucji opakowań z tworzyw sztucznych. Dynamiczny rozwój pozwala na rozszerzanie możliwości produkcyjnych oraz w konsekwencji na wprowadzanie na rynek nowych produktów.

Najemca zajmie powierzchnię na terenie Hali F, która na koniec maja otrzymała pozwolenie na użytkowanie. Łącznie będzie to 850 m2, z czego ponad 700 m2 przeznaczone zostanie na magazyn, a pozostałe ok. 115 m2 na pomieszczenia biurowe. Obiekt w całości zostanie przygotowany zgodnie z wytycznymi klienta i finalnym projektem wypracowanym przez strony. Budynek zostanie doświetlony światłem dziennym, poprzez zamontowanie dodatkowych świetlików na powierzchni 12,5% dachu.

- Priorytetem dla firmy Folplast jest bezpieczeństwo oraz komfort codziennej pracy. Nasi pracownicy mają stałe miejsca pracy przy urządzeniach, stąd wymóg zapewnienia im oświetlenia ponad to, jakie standardowo zapewnia się w halach magazynowych, czyli jedynie 2% powierzchni dachu. Deweloper SEGRO zaoferował nam udogodnienia w postaci dodatkowego doświetlenia oraz wydzielonej strefy przyjęcia i wydania towaru – zapewnia to sprawne zarządzanie procesem produkcji i dystrybucji naszych produktów – informuje zarząd firmy Folplast s.c.

SEGRO Business Park to nowoczesny kompleks logistyczno-biznesowy znajdujący się w odległości 16 km od centrum Warszawy oraz w pobliżu autostrady A2.

 

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

COPYRIGHT © Warehouse Monitor 2021

 

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.