Warszawski Nowy Teatr wynajął halę magazynową w Hillwood Targówek

Deweloper magazynowy, firma Hillwood, podpisał umowę najmu na ponad 2 tys. mkw. powierzchni w pierwszej hali parku logistycznego Hillwood Targówek w Warszawie. Stołeczny Nowy Teatr, zajmie magazyn w III kw. bieżącego roku.

Nowy Teatr jest miejską instytucją kultury. Powstał w 2008 r. i znajduje się w zabytkowej hali warsztatowej przy ul. Madalińskiego 10/16 na warszawskim Mokotowie. Teatr działa pod artystycznym kierownictwem Krzysztofa Warlikowskiego, a na scenie zobaczyć można m.in. Magdalenę Cielecką, Maję Ostaszewską, Jacka Poniedziałka i Andrzeja Chyrę.

Case study: Jak Odlo, producent odzieży sportowej, poprawił efektywność swojej logistyki?>>

Halę o powierzchni 2031 mkw. w Hillwood Targówek artyści Nowego Teatru wykorzystają do magazynowania scenografii teatralnej. W transakcji pośredniczyła agencja Maxon.

W ramach projektu Hillwood Targówek docelowo powstaną dwie hale magazynowe klasy A o powierzchniach po 24 609 mkw. każda. Właśnie rozpoczęła się budowa drugiej hali, która według planu ma zostać oddana do użytku w ostatnim kwartale tego roku.

– Z dużą satysfakcją podjęliśmy współpracę z instytucją kulturalną stworzoną i wspieraną przez miejski samorząd. Nowoczesne powierzchnie magazynowe w ostatnich latach bardzo ewoluowały. Nie są już wyłącznie miejscem składowania dla firm logistycznych, ale zaspokajają potrzeby organizacji funkcjonujących w bardzo różnych dziedzinach, np. kultury, jak Nowy Teatr – mówi Jan Bielski, Leasing Associate w Hillwood Polska. – Ważnym argumentem przy wyborze naszego obiektu przez klientów jest miejska lokalizacja Hillwood Targówek, z możliwością dojechania do parku magazynowego komunikacją miejską oraz kolejową.

Tekst: Warehouse Monitor / Hillwood

Zdjęcie: Hillwood

Producent opakowań z tworzyw sztucznych wynajął 4086 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej>>

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

COPYRIGHT © Warehouse Monitor 2021

 

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.