Ciekawa inicjatywa Prologis - działają już „budki z książkami”, czyli plenerowe biblioteczki

W parkach magazynowych Prologis pojawiły się już pierwsze BOOK BOXY –Pracownicy klientów dewelopera w Warszawie, Wrocławiu i na Śląsku mogą nie tylko wygodnie wypożyczać książkowe bestsellery, ale także udostępnić innym książki ze swoich domowych zbiorów.

Jak informuje deweloper - BOOK BOX to kolejny etap wdrażania w życie idei PARKlife, znanej dotychczas użytkownikom parków Prologis z takich elementów jak zielone tereny do wypoczynku i rekreacji, stacje ładowania samochodów elektrycznych, wiaty rowerowe, przystanki komunikacji miejskiej oraz z całego szeregu drobnych usług dostępnych na terenie naszych centrów logistycznych.

Działanie według „zielonych” zasad - producent eko-etykiet ma pomysł na swą obecność w Prologis Park Wrocław V >>

– Zależy nam, aby pracownicy naszych klientów z przyjemnością przychodzili do pracy oraz czuli się w naszych parkach komfortowo. Z tą myślą cały czas wprowadzamy udogodnienia, których celem jest zapewnienie dobrego samopoczucia. Nasze plenerowe biblioteczki powstały, aby zachęcać do kolejnej formy relaksu i popularyzować również ten rodzaj odpoczynku – mówi Marta Glinka, Real Estate & Customer Experience Lead Director Prologis

Ponad  150 interesujących pozycji zostało umieszczonych w każdej z zielonych budek stylizowanych na klasyczne angielskie budki telefoniczne. W pierwszym etapie programu BOOK BOXY stanęły na terenach wspólnych w parkach na warszawskim Żeraniu, w Prologis Park Wrocław III,  na Śląsku - w Chorzowie, a wkrótce  także w Rudzie Śląskiej i w Gliwicach. Książki można wypożyczać bezpłatnie, a księgozbiór ma być systematycznie uzupełniamy o kolejne popularne tytuły.

 

Tekst: Warehouse Monitor

Zdjęcia: Prologis

 

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

COPYRIGHT © Warehouse Monitor 2022

 

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.