Zapraszamy na 8. Forum Kobiet w Logistyce

20-21 maja 2019 r. odbędzie się w Janowie Podlaskim. wyjątkowe spotkanie biznesowe kobiecej kadry menedżerskiej branży logistyczno - spedycyjno – transportowej - 8. FORUM KOBIET W LOGISTYCE, tym razem pod hasłem: „Bądźmy sobą” - tym razem o indywidualizmie w biznesie logistycznym. Jak co roku, patronujemy temu ważnemu dla branży wydarzeniu.

Forum dedykowane jest menadżerkom, specjalistkom, ekspertkom w zakresie logistyki, transportu i spedycji, również po stronie sieci producenckich, dystrybucyjnych i handlowych. Organizatorzy do udziału zapraszają również menadżerów z firm TSL. Spotkanie ma charakter merytoryczny i co roku omawiane są aktualne zagadnienia oraz problemy związane z rozwojem biznesu logistycznego, zarówno na poziomie krajowym jak i międzynarodowym.

Hasło tegorocznego Forum brzmi: BĄDŹMY SOBĄ, czyli mowa będzie o indywidualizmie w biznesie, jak i rozwoju zawodowym, o rozwoju firmy w czasach różnorodności, gdzie poszukiwać nowych obszarów działalności, zachowując przy tym tożsamość i wartości naszych organizacji. Forum Kobiet w Logistyce to miejsce wymiany myśli, poglądów i doświadczeń, platforma pomysłów, inspiracji oraz sieć kontaktów biznesowych.

Co roku grono praktyków i ekspertów dzieli się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem. Zapraszani są także ciekawi goście spoza branży, którzy uczestników inspirują do zmian swoją charyzmą, otwartością i kreatywnością.

W gronie tegorocznych prelegentów w znajdą się m.in.  przedstawiciele Prologis, Agality Logistics, Raben Logistics Polska, Loconi Intermodal, Fracht FWO Polska, JF Hillebrand Group, H&S Transport Group, DB Schenker, GS1 Polska i inni.

Pierwszy dzień Forum rozpocznie się od uroczystego śniadania, po którym odbędzie się część plenarna i wystąpienia w różnej formule, np. jedną z nich będzie gra planszowa nt. zarządzania różnorodnością, angażująca wszystkich uczestników Forum. Spotkanie i dyskusje poprowadzą znane i cenione panie: prof. Danuta Kisperska-Moroń z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz prof. Halina Brdulak z SHG w Warszawie. Dzień zakończy się plenerową biesiadą w otoczeniu nadbużańskich krajobrazów.

Drugi dzień Forum to dzień aktywności. W pierwszej części dnia odbędą się warsztaty i dyskusje o różnorodnej tematyce np. spotkanie z psychologiem nt. komunikacji w życiu i biznesie, albo case study z intermodalem, czy też warsztat o budowaniu relacji międzykulturowych w rozwoju biznesu.

W drugiej części dnia odbędzie się wizyta w największym suchym porcie w Małaszewiczach, aby zobaczyć polskie terminale obsługujące transporty z Nowego Jedwabnego Szlaku.

Jak zawsze, w trakcie Forum Kobiet w Logistyce zostaną ogłoszone laureatki tytułu i statuetek „Kobieta w Logistyce 2018” (na zdjęciu laureatki ubiegłorocznej edycji konkursu), które przyznawane są w dwóch kategoriach: dostawca usług TSL i odbiorca usług TSL. Zapraszamy do zgłaszania kandydatek do tytułu.

Trwa rejestracja zgłoszeń, a szczegóły dotyczące programu i możliwości udziału znajdują się na stronie: www.kobietywlogistyce.pl

 

Fot. Pracujwlogistyce.pl

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

COPYRIGHT © Warehouse Monitor 2022

 

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.